Patiko? Pasidalinkite!

A. Lukašenka Kremliuje galėjo būti apnuodytas, pareiškė Baltarusijos opozicijos atstovė, internetinio tinklapio „Charter’97“ redaktorė N. Radzina šyptelėjo: „Kremliuje bet kas gali būti pavaišintas nuodais. Bet ar V. Putinui šiuo metu naudinga destabilizuoti situaciją Baltarusijoje? Juk jis visiškai valdo A. Lukašenką. Tai, kad iki šiol Baltarusijos kariuomenė nekariauja Ukrainoje Rusijos pusėje – ne A. Lukašenkos nuopelnas. V. Putinui to dabar tiesiog nereikia,- rašo LRytas.lt

Rusijos dūmos narys Konstantinas Zatulinas sakė, kad Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka tikrai turi sveikatos problemų. Gandai apie tai pasirodė kitą dieną dėl sutrumpėjusio jo vizito Maskvoje ir vėliau keletą dienų nebuvimo viešumoje . Kartu Rusijos deputatas tikina, kad dėl kaimyninės šalies vadovo ligos nerimauti neverta.

„Nėra nieko rimto, tai ne koronavirusas“, – žurnalui „Rise“ sakė Zatulinas . – Tiesiog žmogus susirgo. Jis pareiškė, kad Lukašenka susirgo dar prieš apsilankymą Maskvoje gegužės 9 dieną.

Zatulinas pažymėjo, kad nepaisant prastos sveikatos, Lukašenka vis tiek atvyko į paradą Pergalės dieną. Zatulinas mano, kad Lukašenkos nebuvimas viešumoje yra nesunkiai paaiškinamas: „Jam reikia šiek tiek poilsio”, – pridūrė Zatulinas.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!