Patiko? Pasidalinkite!

Seimo narys Andrius Kubilius informuoja, kad dar praėjusį ketvirtadienį, gegužės 24 dieną, jo sūnus Vytautas Kubilius „Modus Grupės“ stebėtojų tarybos pirmininkui išsiuntė pareiškimą, kuriuo informavo apie savo sprendimą pasitraukti iš verslo grupės stebėtojų tarybos narių.

Seimo narys A. Kubilius sako: „Tenka apgailestauti, kad dėl to, jog esu politikas, eilinį kartą kenčia sūnus. Pritariau jo žingsniui, nes kito kelio, kaip sustabdyti pradėtą purviną kampaniją, nėra. Padorumas valdantiesiems nėra būdinga vertybė.“

Ta pačia proga A. Kubilius primena Ramūnui Karbauskiui savo pateiktą siūlymą abiem „išsitirti“ Seimo Nacionaliniame saugumo ir gynybos komitete: R. Karbauskis galėtų atsakyti į klausimus apie jo verslo ryšius su Kremliui artimais oligarchais: trąšų verslo magnatu V. Kantoru ir „Rosstselmaš“ savininku K. Babkinu, 2014 metais finansavusiu Krymo okupaciją, o A. Kubilius atsakytų į R. Karbauskio viešai išsakytus kaltinimus dėl tariamų A. Kubiliaus verslo ryšių su A. Lukašenka ir jam artimais Kremliaus oligarchais.

LRS inf.


Patiko? Pasidalinkite!