Patiko? Pasidalinkite!

Laikini apribojimai kirsti Baltarusijos sieną panaikinami nuo balandžio 3 dienos.

Baltarusijos Respublikos Ministrų Tarybos 2022 m. kovo 31 d. dekretas Nr. 197 „Dėl Baltarusijos Respublikos Ministrų Tarybos 2020 m. spalio 30 d. dekreto Nr. 624 pakeitimų“ panaikino anksčiau įvestus sienos kirtimo apribojimus COVID-19 sąlygomis.

Nuo balandžio 3 d. 00:00 Baltarusijos piliečiams įvažiavimas į šalį ir išvykimas neribojamas. PGR testas (skiepijimo sertifikatas) nereikalingas.

Užsienio piliečiams ir asmenims be pilietybės atvykimas į Baltarusiją ir išvykimas iš jos taip pat neribojamas. Tačiau užsieniečiams, norint patekti į šalį, reikalingas PGR tyrimas (skiepijimo pažymėjimas).

Atkreipiame dėmesį, kad PGR tyrimo (pažymėjimo) būtinybė atvykstant į Baltarusiją netaikoma užsieniečiams, atvykstantiems į Baltarusiją dėl socialinės-politinės situacijos Ukrainoje, įskaitant ir vykstančius tranzitu per kitų šalių teritoriją. Taip pat užsienio piliečiams, vykstantiems iš Ukrainos į nuolatinę gyvenamąją vietą, į Baltarusijos teritoriją be vizos leidžiama atvykti iki balandžio 15 d. imtinai.

Rusijos piliečiams PGR tyrimo (sertifikato) nereikia, norint patekti į Baltarusiją per Baltarusijos ir Rusijos sienos ruožą.

Išsamią informaciją apie sienos kirtimo tvarką ir taisykles galite rasti Baltarusijos pasienio tarnybos interneto portale: https://gpk.gov.by/news/gpk/143014/

Kuro kainos Baltarusijoje balandžio 3d.


Patiko? Pasidalinkite!