Patiko? Pasidalinkite!

Pagaliau Lietuva išsivadavo iš homofobijos ir tarybinio mąstymo. LR Seimo rinkimų antras turas padėjo tvirtą tašką (G), naujai formuojamai vyriausybei, kuri visa bus dešiniųjų.

Alkoholis liesis laisvai, narkotikai bus dekriminalizuojami, tos pačios lyties santuokos bus įteisintos ir mūsų laukia dar daug daug įvairių laisvių. Didžiulį “ačiū” noriu tarti ir užsienio lietuviams, kurie atidavė balsą už Laisvės partiją (VRK balsavimo rezultatai).

Pagaliau Tėvynės sąjunga atsikratė primesto konservatorių vardo ir tapo tikrieji dešinieji. Ir nesvarbu, kad jie krikščionys, nes nesenai apie lytinės ir politinės krypties keitimą prakalbo net ir pats popiežius Pranciškus. Tad, prieštaravimų jokių neliko, pagaliau ir konservatoriai išsilaisvino iš pasenusio konservatyvizmo.

Kiaulės Jūs, kurie nesusimąstote, ką teko patirti ir išgyventi Landsbergiams. Atėjus hitlerinei valdžiai teko iš Žemkalnių tapti Landsbergiais, o atėjus Tarybinei armijai dėkoti jai, kad išgebėjo Landsbergį ir jo mamą. 90-aisiais teko tapti Sorošo įrankiu. O dabar… Jūs įsivaizduojate, ką reiks patirti sudidėjus su “vienaragiais”?!!!

Aš be galo džiaugiuosi ir gerbiu žmonių pasirinkimą, kuris rodo, kad lietuviai yra moderni ir mokanti labai greitai keistis tauta. Aš pripažįstu, kad buvau kaltas ir kvailas, gainiodamasis kažkokias pasenusias tradicijas ir papročius, todėl sakau, kad nuo šiol stosiu į naujos valdžios gretas ir skatinsiu visus tapti tikrais europiečiais su tikromis europietiškomis vertybėmis.

Komon broliai, sesės, draugai ir kaimynai… Padarykime Lietuvą didžią kartu ir tepadeda mums Donaldas Trampas!

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!