Patiko? Pasidalinkite!

Vokietijos kancleris Olafas Šolcas paskelbė susitaręs su V. Zelenskiu, kad Vakarų ginklai, perduoti Ukrainai, nebus naudojami Rusijos teritorijoje.

Užvakar Rusijos Saugumo Tarybos pirmininko pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas perspėjo, kad tie, kurie teigia, jog Vakarai, siųsdami ginklus Ukrainai ir leisdami jai smogti Rusijos teritorijai, palengvins derybų pradžią, klysta – rezultatas bus priešingas.

Anksčiau JAV paskelbė apie 2,2 milijardo dolerių karinės pagalbos paketą Ukrainai. Naujasis paketas apima oro gynybos sistemas, didelio nuotolio raketas HIMARS, pranešė Pentagonas. Gynybos departamentas pažymėjo, kad Jungtinės Valstijos palieka Kijevo nuožiūrai galimybę panaudoti ilgo nuotolio sviedinius smūgiams į Krymą, kurio Ukraina ir Vakarų šalys nepripažįsta Rusijos teritorija.
Rusija išsiuntė notą Šiaurės Atlanto Aljanso valstybėms dėl ginklų tiekimo Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms. Užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pabrėžė, kad bet kokį krovinį, kuriame yra karinės technikos Kijevui, kaimyninėje respublikoje sunaikins Rusijos aviacijos ir kosmoso pajėgų pajėgos.
SN inf.

Patiko? Pasidalinkite!