Patiko? Pasidalinkite!

Apeiti alkoholio skyrių su vaikais nėra labai lengva, nes dažniausiai jis būna parduotuvės pradžioje prie įėjimo.

Išsiruošiau karštą dieną su vaikais apsipirkti, nes bute 26 šilumos, pamaniau, kad dideliuose prekybos centruose oras vėsesnis ir trumpam pasislėpsime su vaikais nuo alinančio karščio.

Užėjome į vieną į prekybos centruose esančių maisto prekių parduotuvių. Vaikus paleidau, o pati sukinėjausi po mineralinio vandens skyrių. Šį kartą nustebau, kai dukra atbėgo ir paklausė, “mamyte, o ką reiškia po sekso?”

Dukrai 6 metai, todėl skaityti ji moka kuo puikiausiai, tai mokėjo jau būdama 5 metų. Paklausiau jos iš kur ji tai ištraukė. Sako va, mama , ateik parodysiu. Negalėjau patikėti, kad prekybcentriuose jau pavojinga vaikščioti su mažamečiais vaikais, nes jie ir ten jau tvirkinami. lentynose nukrautas visų žinomas mineralinis vanduo “Vytautas’ su užrašu “Po sekso”.

Kaip reikia 6 metų vaikui tai paaiškinti ir dar parduotuvėje? Nusipirkau aš tą butelį, tam, kad vaikui namuose paaiškinti ir nufotografuoti, nes prekybcentriuose fotografuoti griežtai draudžiama.

Grįžus namo vaikui paaiškinau:

Seksas yra toks dalykas kuriuo užsiima dėdės ir tetos. Seksas tai toks paleistuvystės būdas, kada be meilės, vardan malonumo, kaip gyvuliukai dėdės ir tetos atlieka tai ką mamytė su tėveliu vadina pasimylėjimu.

Vaikas suprato… O jūs ar supratote?

Loreta G.

 


Patiko? Pasidalinkite!