Patiko? Pasidalinkite!

Koks skirtumas tarp gero vyruko ir tikro vyro? Skirtumas viskame. Nors daug moterų sako, kad norėtų susipažinti su geru vyruku, iš tikrųjų jos turi galvoje tikrą vyrą. Geras vyrukas – ne tas, su kuriuo norėtumėte praleisti visą likusį gyvenimą. Kodėl? Todėl, kad tokie vyrukai žvelgia į pasaulį per rožinius akinius, vengia nepatogių kalbų ir situacijų, o moteriai reikalingas vyras, sugebantis pasakyti viską, kaip yra ir pastovėti už save (savo šeimą).

Kas yra geri vyrukai?

Sunku išvengti sudėtingų situacijų, tačiau tikras vyras patirs diskomfortą drauge su jumis ir jaus atsakomybę už savo dalyvavimą situacijoje. Tuo tarpu geri vyrukai nori tiesiog įsitikinti, kad esate laiminga ir gyventi toliau. Skamba labai puikiai, tačiau daugumai žmonių tai tampa faktišku brandos momentu, kai laikas prisiimti realius įsipareigojimus. Geri vyrukai turi būti pastoviai įsitikinę, kad su jais viskas gerai. Negana to, jiems patiems kartais reikalinga parama ir pagalba, kad susitvarkytų su realybe.

Tikras vyras sugeba būti nepriklausomu, jam nebūtinas aplinkinių pritarimas

Geri vyrukai linkę vengti taisyklių, nori būti tiesiog kaip į simpatiškais žmonėmis, su kuriais puiku leisti laiką – net jeigu tai reikš asmeninės erdvės ribų pažeidimą darbe, draugystėje, santykiuose. Tikras vyras aiškiai žino, kad taisyklės pasaulyje egzistuoja ir jis jų nelaužo vien tam, kad padarytų kam nors įspūdį. Jis tvirtai stovi ant kojų ir sugeba būti stabilus – kaip tik tai ir kelia pagarbą. Geri vyrukai nori, kad jūs juos mylėtumėte ir dėl to kalba tai, ką norite iš jų išgirsti. O tai veda į neišpildytus pažadus ir nusivylimus. Tikras vyras atvirai pasakys, ko gali imtis, o jo visi ketinimai visiškai aiškūs ir skaidrūs. Su tikru vyru susitikinėjanti moteris žino, ką jis gali ir sugeba ir neturi jo atžvilgiu nerealių lūkesčių.

Tikras vyras visada bus su jumis

Tikras vyras bus greta, kad jus palaikytų, padėtų įveikti sunkius laikus darbe ir gyvenime. Geras vyrukas sako, kad bus greta, tačiau kai viskas komplikuojasi, jo neįmanoma surasti. Geri vyrukai išties labai daug kalba, bet mažai daro. Jie žengia per gyvenimą, trokšdami aštrių pojūčių, o paskui viską meta, kai nusibosta. Jie aria kaip juodi jaučiai, kad pakiltų karjeros laiptais, o kai gauna paaukštinimą, atsipalaiduoja savo naujame vaidmenyje, nebekreipia dėmesio į tai, ką reikia daryti, kad išsaugotum šį darbą. Tas pats vyksta ir santykiuose: geras vyrukas ilgai jus persekios, tačiau gavęs, ko norėjo, toliau santykių neplėtos. Ir priešingai: tikri vyrai puikiai žino, ko nori ir pakankamai protingi, kad dirbtų reikiama linkme. Jie pašalins konkurentus ir toliau stebins savo pasiekimais.

Tai koks gi skirtumas tarp gero vyruko ir tikro vyro?

Iš tikrųjų tai vos vienas žodis – „nuoseklumas“. Geri vyrukai daro tai, kas jiems gerai šiuo momentu. Ir kol jie kalba teisingus žodžius ir daro viską, kaip reikia – viskas lyg ir normalu. Iki pirmos krizės ir pirmos problemos. O tikri vyrai nesivaiko trofėjų ir nežada neįmanomo. Jie atviri ir sąžiningi.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!