Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda apie pedofilijos skandalą prabilo keistomis frazėmis, kurias žino ne kiekvienas.

„Kas jau kas, bet partija, kuri delegavo Bartoševičių į politiką, tikrai turėtų būti pati suinteresuota, kad į visus klausimus būtų atsakyta, kad neliktų jokių nutylėjimų, nes, akivaizdu, kad tuos nutylėjimus visuomenė pasistengs išsiaiškinti – savais būdais ir savais keliais“, – LNK Žinioms sakė šalies Gitanas Nausėda.

Seimas atmetė opozicijos siūlymą sudaryti laikinąją tyrimo komisiją, skirtą aiškintis, kas galėjo nutekinti informaciją konservatoriui Kristijonui Bartoševičiui apie jo atžvilgiu atliekamą tyrimą dėl galimo vaikų seksualinio prievartavimo ir tvirkinimo.

„Aš manau, kad tai yra Pyro pergalė“, – pasakė G. Nausėda.

Pyro pergalėposakis, reiškiantis abejotiną, nepateisinamą pergalę. Kilo po Epyro valdovo Pyro mūšio (279 prieš Kristų ) su romėnais prie Auskulo (Pietryčių Italija). Pergalė pareikalavo daug aukų; iš to radosi posakis Pyro pergalė.

Pasak Nausėdos, jeigu nėra ką slėpti, į visus klausimus Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) aiškiai galėjo atsakyti nuo pat pradžių, o dabar ši istorija „kabos ir trukdys spręsti kitus klausimus“.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!