Patiko? Pasidalinkite!

Neblėstant aistroms dėl galimai neteisėto VSD informacijos rinkimo apie įvairius politinius ir nepolitinius veikėjus, premjeras S. Skvernelis suskubo pareikšti kad siūlytu D. Jauniškį antrai VSD vadovo kadencijai.

Kyla klausimas ar visgi valstiečiai kartu su premjeru nepasimokė, kad nevalia skirti į aukštus postus asmenų iš Prezidentės D. Gybauskaitės ir konservatorių aplinkos.
Prisiminkime, kaip buvo suformuotas ministrų kabinetas, ir vėliau jo ministrai atsisuko ir apšmeižė pačius valstiečius ir premjerą. R. Masiulis- dėl keliuko, K. Navickas- dėl miškų kirtimo, o kur dar būrys Seimo narių.

O gal visgi VSD su D. Jauniškiu priešakyje, yra surinkusi daugybę galimai kompromituojančios informacijos tiek apie Prezidentą G.Nausėdą tiek ir apie premjerą S. Skrernelį ir dabar jie yra šantažuojami priimant vieną ar kitą spendimą.

Labai prieštaringas faktas ,kad Prezidentas žino, kad apie jį, jo aplinkos žmones, net jo buvusios darbovietės klientus galimai buvo renkama informacija, o šis perdėtai ramiai reaguoja, ir neisima jokių vertinimų ar veiksmų.

Niekaip nesuprantu, ar galima skirti V. Landzbergio asmeninį asmens sargybinį VSD vadovu antrą kartą. Mano nuomone, buvusių konservatorių ir buvusių KGB-istų nebūna. Spėju kad rinkti tokią informaciją apie būsimus aukštus asmenis buvo paliepta paties V. Landzbergio.

Kaip manote Jūs?

Petras Gražulis


Patiko? Pasidalinkite!