Patiko? Pasidalinkite!

Ukmergės miesto valdžia pranešė, kad paskutinis medicinos įstaigoje likęs gydytojas po pamainos išvyko izoliuotis

Ukmergės miesto ligoninėje neliko nė vieno gydytojo, kuris galėtų padėti pacientams. Apie tai pranešta ketvirtadienį nuotoliniame miesto tarybos posėdyje.

Vyriausiasis gydytojas Rimvydas Civilka pareiškė, kad palaikymo ir slaugos skyriuje pacientai yra po vieną palatoje. Jis pridūrė, kad paskutinis dirbantis gydytojas ketvirtadienį ryte išvyko izoliuotis.

Dėl personalo trūkumo Ukmergės ligoninė kreipėsi į Santaros klinikas. Iš Vilniaus buvo pažadėta atsiųsti gydytojų. Taip pat pradės dirbti gydytojai, kuriems baigsis izoliacijos laikotarpis.

Anksčiau Ukmergėje buvo užfiksuota daug koronaviruso atvejų, užsikrėtė ir gydytojai, nuo infekcijos mirė trys žmonės. Vakar Ukmergės rajono savivaldybės administracijos vadovas Darius Varnas pranešė, kad aštuoniems gydytojams patvirtintas virusas.

Vyriausybės COVID-19 sukeltos situacijos valdymo komitetas nutarė neuždaryti miesto mero Rolando Janicko prašymu. Tačiau gyventojų buvo paprašyta neišvykti iš Ukmergės ir laikytis karantino taisyklių. Janicko prašymą sukritikavo buvusi Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė.

Jos nuomone, meras neturi jokios strategijos kovai su virusu.Šiuo metu Lietuvoje užregistruoti 345 ligos atvejai. Karantino režimas respublikoje pratęstas iki balandžio 13 dienos. Kaip perspėjo valdžia, kiekvienas, kuris pažeidžia jo taisykles, susidurs su rimtomis pasekmėmis.

Koronavirusu serga apie 30 Lietuvos medikų, 14 iš jų – Klaipėdoje. Viso Lietuvoje patvirtinta 345 užsikrėtimų atvejų, 5 mirtys ir 1 pasveikimas. Baiminamasi, kad Lietuvoje gali pritrūkti medikų.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!