Patiko? Pasidalinkite!

Trakų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai surado ir išėmė neteisėtai laikomus šaunamuosius ginklus, šaudmenis bei aparatą naminei degtinei gaminti.

Gruodžio 14 d. pareigūnai į 37-erių metų amžiaus Trakų rajono gyventojo namo duris pasibeldė jam nelaukiant ir to nesitikint – vyrui pranešta, kad pagal jau atliekamą ikiteisminį tyrimą jo gyvenamajame name, ūkiniuose pastatuose ir pagalbinėse patalpose bus atlikta teismo sankcionuota krata.

Gausios Trakų policijos pareigūnų pajėgos kratos įvairiose vietose metu surado ir išėmė neteisėtai laikomus: lygiavamzdį šautuvą, du orinius šautuvus, vienas iš jų su optiniu taikikliu, įvairaus kalibro šovinių, kastetą, neteisėtai medžioklei skirtą lanką su strėlėmis, dalis jų su perdarytais aštriais antgaliais. Buvo rastas ir išimtas ir aparatas naminei degtinei gaminti.

Dėl neteisėtai laikomų išimtų daiktų bus paskirtos įvairios ekspertizės, nuo kurių tyrimo rezultatų priklausys tolesnis veikų teisinis vertinimas kvalifikuojant nusikaltimus pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso atitinkamo straipsnio dalį.

Trakų rajono gyventojui gresia areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.


Patiko? Pasidalinkite!