Patiko? Pasidalinkite!

LR prezidentūroje nustatytas antrasis koronaviruso infekcijos atvejis per pastarąsias dešimt dienų. Apie tai praneša „TASS„.

„Nustačius jį, NVSC specialistai atliko epidemiologinį tyrimą ir remiantis pirminėmis jo išvadomis keletas prezidentūros darbuotojų saviizoliavosi”, — rašoma pranešime.

Pabrėžiama, kad prezidentas Gitanas Nausėda nebendravo su sergančiu asmeniu, todėl valstybės vadovui negresia pavojaus užsikrėsti. Nausėda tęsią darbą įprastai.

Pirmasis koronaviruso atvejis prezidentūroje buvo užfiksuotas spalio 13 dieną.

Rugsėjį ir spalį prezidentui du kartus buvo atlikti koronaviruso tyrimai. Pirmą kartą jam teko pasitikrinti po to, kai dalyvavo tame pačiame renginyje su Raseinių meru Andriumi Bautroniu, kuriam buvo nustatytas COVID-19. Spalio mėnesį valstybės vadovas atliko testą po to, kai paaiškėjo, kad du Prancūzijos delegacijos nariai, kurie dalyvavo renginiuose Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono vizito Lietuvoje metu, susirgo koronavirusu.

Naujausiais duomenimis, iš viso Lietuvoje buvo nustatyta daugiau kaip 9,1 tūkst. koronaviruso atvejų, mirė daugiau nei 125 žmonės.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!