Patiko? Pasidalinkite!

Prieš užblokuodamas Sueco kanalą – vieną svarbiausių prekybos arterijų, konteinerinis laivas “Ever Given”, radaro pagalba, nupiešė didelį vyrišką lytinį organą.

Oficialiais duomenimis, bendras dienos prastovos nuostolis įvairioms kompanijoms siekia 9 milijardus dolerių.

Tik debilai, kurie patikėjo, jog Bidonas lipant į lėktuvą ant trapo krito dėl vėjo gūsių, patikės, jog vienas didžiausių pasaulyje laivų buvo nublokštas iš kurso, pučiant 17,7m/s vėjeliui.

Taip. Ši kanalo blokadą buvo neabejotinai tyčinė. Kas globalios politikos vandenyse nardo kaip delfinai, supranta, kur šuo pakastas. Kas nenardo, mielai paaiškinsiu.

Pasižiūrėkite į antrą paveikslėlį. Jame juodomis linijomis pavaizduotas Kinijos hegemonijos baigiamasis akordas – prekybos sausumos keliais – Belt and Road Initiative. “Ever Given” laivo sukelta blokada, smarkiai pasitarnaus Globalinio Prediktoriaus planui, Kiniją padaryti naujuoju Pasaulio valdymo centru. Ženklas investuoti į Naująjį “Šilko kelią” pasiųstas su trenksmu.

Simbolika

GP “ranką” visada pastebima iš simbolių. Nors Suecas buvo užblokuotas 23d. ryto, Amerikoje dar buvo 22d. Jau rašiau, kad skaičiai 11 ir 22 – GP veikimo ženklai.

Ne veltui “Ever Given” buvo lyginamas su “Empire State Building”. Pasauliui siunčiamas signalas, kad JAV imperijos viešpatavimas jau visiems stringa kaip atšaka gerklėje.

Plius laivelis priklauso Taivano operatoriui. Simbolika tokia: atstokit nuo Taivano, palikit jį Kinijai ir viskas bus gerai.

Kaip visada, stengsiuosi rašyti trumpai ir glaustai. Galiu išsiplėsti iki “paklodžių”, bet man svarbu perteikti esmę.

Pagrindinė reikalo esmė – Pasaulio valdymo centras perkeliamas iš JAV į Kiniją. “Avinovirusas” tiesiogiai siejamas su šiuo planu.

ARP

Pagarbiai,

Milda Bartašiūnaitė


Patiko? Pasidalinkite!