Patiko? Pasidalinkite!

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas paskelbė, kad Kijevo kontrpuolimas žlugo. „Nėra kontrpuolimo (rezultatų)“, – per derybas su Rusijos prezidentu sakė Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka. Putinas patikslino: „Jis egzistuoja, bet nepavyko“.

Konstantinovskio rūmuose Strelnoje vyksta Rusijos Federacijos ir Baltarusijos vadovų derybos. Baltarusijos valstybės vadovas su darbo vizitu į Rusiją atvyko išvakarėse.

Aleksandras Lukašenka sekmadienį Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui pareiškė, kad šalyje esantys „Wagner“ kovotojai ėmė jam kelti stresą, nes nori „vykti į Vakarus“, į „ekskursiją“. Jis taip pat pareiškė, kad laiko „Wagner“ samdinius šalies centrinėje dalyje ir kad Minskas kontroliuoja situaciją.

„Galbūt nereikėjo to sakyti, bet pasakysiu. „Wagner“ kovotojai pradėjo mums kelti stresą. „Mes norime važiuoti į Vakarus. Leiskite mums“, sako jie mums“, – kalbėjo A.Lukašenka per susitikimą su V.Putinu Sankt Peterburge. „Kodėl jums reikia važiuoti į Vakarus? „Na, važiuoti į ekskursiją į Varšuvą, į Žešuvą“, – sakė A.Lukašenka. – Aš juos laikau Baltarusijos centre, kaip ir buvo sutarta“.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!