Patiko? Pasidalinkite!

Krymo administracijos vadovas Sergejus Aksionovas pranešė apie galingą nepilotuojamų orlaivių ataką, rašo „Unian“. Rusija teigia, kad 11 bepiločių orlaivių buvo numušti danguje virš pusiasalio. Pranešama, kad nukentėjo šaudmenų sandėlis. Aksionovas taip pat teigia, kad drono nuolaužos esą apgadino privatų namą Kirovo rajone.

Pranešama, kad naktį į pirmadienį sprogimai aidėjo ir Odesoje. Rusijos naktinė bepiločio orlaivio ataka pietiniame Ukrainos Odesos uoste sunaikino grūdų sandėlį ir sužeidė keturis uosto darbuotojus, praneša „Reuters“. Remiantis preliminaria informacija, per atakas buvo sunaikinti trys dronai.

Liepos 24-osios rytą Rusijos sostinė atakuota bepiločiais dronais. Komsomolskio prospekte, miesto centre, aptikti drono fragmentai. Drono fragmentai buvo rasti prie pastato, esančio netoli Rusijos Federacijos gynybos ministerijos. Kambaryje išdaužyti langai, į įvykio vietą atvyko greitoji pagalba. Pranešama, kad aukų nėra. Maskvos meras Sergejus Sobianinas sakė, kad apie 4 val. ryto buvo užfiksuoti „bepiločių orlaivių smūgiai į du negyvenamuosius pastatus“. Didelių pažeidimų ar sužalojimų nebuvo.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!