Patiko? Pasidalinkite!

Niekam ne paslaptis, kad Ukrainoje Euromaidaną aktyviai padėjo rengti ir Lietuva, ko pasekmė gavosi nekaltų žmonių žudynės ir perversmas valstybėje.

JAV su savo vasalėmis atliko perversmą Ukrainoje. Jų tikslas buvo atjungti Ukrainą nuo Rusijos. Rusija žinoma davė atsaką. Susigrąžino Krymą ir padėjo Lugansko bei Donecko regionams įgauti nepriklausomybę nuo Ukrainos.

Atbuvus JAV statytiniui Porošenkai ir kitiems politikams, į prezidento atėjęs naujai išrinktas Vladimiras Zelenskis jau pagarsėjo „antilietuviška” politika.

Laikinasis JAV reikalų patikėtinis Ukrainoje Viljamas Teiloras įvertino, kaip dažnai Vladimiras Putinas bendravo su dviem Ukrainos lyderiais — Petro Porošenka ir Vladimiru Zelenskiu.

„Prezidentas Putinas atsakė į tris prezidento Zelenskio skambučius ir nemanau, kad jis atsakė į tiek daug prezidento Petro Porošenkos skambučių”, — UNIAN naujienų agentūra cituoja diplomatą.

Ką tai reiškia?

Putino ir Zelenskio bendravimas įrodo pažangą santykiuose tarp Rusijos ir Ukrainos. V.Putinas ir V.Zelenskis rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais surengė tris pokalbius telefonu. Buvo aptartas kalinių išlaisvinimo klausimas ir Donbaso problemos sprendimo būdai.

Trečiojo pokalbio metu po abiejų šalių nuteistųjų išlaisvinimo Rusijos ir Ukrainos prezidentai sutarė, kad pasiekė didžiulę šio proceso svarbą gerinant tarpusavio santykius.

Rugsėjo 7 dieną Rusija ir Ukraina apsikeitė kaliniais. Iš viso apsikeista po 35 žmones iš abiejų pusių. Tarp jų buvo ir naujienų agentūros „RIA Novosti Ukraina” vadovas Kirilas Višinskis, kuris Porošenkos įsakymu buvo sulaikytas Kijeve 2018 metų gegužės 15 dieną.

Tai kas dabar vyksta tarp Ukrainos ir Rusijos yra tikras siaubo filmas Lietuvos politikams, kurie kurstė Ukrainoje nesantaiką, ragino žmones daryti perversmus visoje Ukrainoje, ir dalyvavo Ukrainos prezidento nuvertime.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!