Patiko? Pasidalinkite!

TS-LGBT atstovė Briuselyje Rasa Juknevičienė stojo ginti savo kolegos (profesionalaus gėjaus) Tomo Vytauto Raskevičiaus. Prieš tai save deklaravusi profesionale krikščione, kurį laiką Briuselyje pabuvojusi Raselė visiškai pasikeitė – nuo šiol ji gina visai kitas vertybes. Susipažinkite su naująja Rasa – aršia LGBT teisių gynėja ir homofobų priešininke!

Rasa Juknevičienė praneša:

„Šiandien gavau patvirtinimą, kad, deja, žinia apie neapykantos “peticiją” (kabutės, nes tai nėra peticija, joje nėra nė vieno parašo) pasiekė Europos Parlamentą. Kalbu apie akciją prieš Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininką Vytautą Raskevičių.

Klausimą Europos Parlamente iškėlė, kaip nebūtų paradoksalu, Žaliųjų politinė grupė. Paradoksalu ne todėl, kad jiems šis klausimas svarbus, nes jiems LGBT klausimai visada svarbūs, o todėl, kad toje grupėje dirba du Lietuvos Valstiečių ir ž a l i ų j ų atstovai. Dar ir todėl, kad būtent tos partijos atstovas yra komisaras nuo Lietuvos. O būtent šios partijos pirmininkas R. Karbauskis skelbiasi remiantis šią “peticiją”, planuoja savo partijos frakcijos vardu registruoti rezoliuciją Seime. Man šie faktai patvirtina prielaidą, kad būtent Karbauskis ir yra šio scenarijaus vienas iš autorių.

Taigi, būtent šios partijos atstovų politinė grupė ES nori pasmerkti Lietuvą (!), nors būtent jų partija ir yra homofobiškos “peticijos” rėmėja.

Rezoliucijos tekstas dar ruošiamas. Jau parengiau ir perdaviau LIBE komiteto sekretoriatui paaiškinimą, kas yra autoriai, kas ją remia.

Gali būti, kad nepavyks pasiekti, jog Lietuvos paminėjimo homofobiškame kontekste iš viso nebūtų. Tačiau bandysime. Gal mūsų atstovai kitose politinėse grupėse paaiškins savo kolegoms, kas yra kas.

Neturiu faktų, kad nusiųsta žinia į EP yra sukurpto plano ar net hibridinės atakos dalis. Tačiau tokios mintys kyla.”

Įdomu, ar pasikeitus geopolitinei situacijai, ši ponia sugebėtų tapti aršia Rusijos arba Putino gynėja? Žiūrint, ką per trumpą laiką su Rasele padarė Briuselis, nenustebčiau…

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!