Patiko? Pasidalinkite!

Atlikėjas Romas Dambrauskas nusprendė paimti “interviu” iš Vaido Žemaičio, kuris peraugo į “interviu” iš Romo Dambrausko. Keista, kad Romas pradėjo aktyviai politikuoti, bet… Pradėkime nuo pradžių ir be komentarų apie Romo politinį suvokimą, viską siūlome pamatyti patiems skaitytojams.

Pradėkime nuo pradžių. Sekmadienio vakarą Romas Dambrauskas parašė man (kalba netaisyta):

Romas: “Ponas Vaidai, Kiek žiūriu Jūsų interviu ar laidas, vis matau, kad Jūs nesuprantat, ko nori maršo organizatoriai, jūs nematot nuo ko reikia ginti Lietuvą. Žmogus, daug kartų tai kartojantis man sukelia abejonių dėl regėjimo ar klausos sutrikimų. Jei taip tikrai yra, tai atleiskit man, bet jei Jūs tai darot sąmoningai, tai kviečiu gerai pamąstyti ir to daugiau nebedaryti. kviečiate visus prie vienybės stalo, o pats gudriai provokuojate. Linkiu apie tai rimtai pagalvoti, juk ne vieną dieną gyvename ir kartai gal susitiksime kur nors. Norėčiau sutikti Jūsų asmenyje protingą žmogų, su kuriuo man būtų malonu pakalbėti. Geros dienos Jums.”

Vaidas: “Sveiki, visų pirma, aš ne ponas. Su klausa pas mane viskas gerai (ir muzikine prasme), o regėjimas mano labai geras. Ką aš darau blogai? Nuo ko iš tikro reikia ginti Lietuvą, aš matau, ir visada kartoju, kad reikia kovoti su priežastimi, o ne su pasekmėmis. Iš kur ateina tie visi iškrypimai? Kas mūsų priešai? Įvardinkite juos! Maršas gerai, o kas po jo pasikeis? Ir vėl visi kartos, kad JAV ir ES yra mūsų draugai, o Rusija su Baltarusija puola. Tiesiog pasigendu protaujančių žmonių, kurie įvardintų priežastis ir kovos būdus. Dar turiu klausimą: iš ko Jūs apie mane susidarėte tokią nuomonę? Dalinuosi Jūsų su Antanu interviu, įdėjau Jųsų dainą. Nelabai suprantu, ką padariau ne taip? Galite paskambinti, mielai galime pakalbėti jeigu norite.”

Romas: “Labas, Džiaugiuosi, kad neturite neįgalumo, reiškia galite paklausyti netgi mano “Kelkis, Lietuva”. Tikiuosi, kad ir padainuotumėt puikiai. Tai gal pažiūrėkime, kas pasikeis tikrai po maršo, o ne bandykime spėlioti dabar. palaukime savaitę ir tada viešai pakalbėkime, ar įvyko kas nors ar ne. Dėkoju, kad postinate interviu, bet tikrai nesuprantu, kaip galit nieko nematyti ir negirdėti. Dėkingas Jums vien už tai kad man atrašėt. Dar vienas mažas mano pastebėjimas. Žiūrėdavau Jūsų pasisakymus, sekdavau Jūsų nuomonę, patikdavo tikrai. Bet vieną kartą išgirdau Jūsų nuomonę, kad Kryme referendumas buvo ir kad jis normalus ir teisėtas. Įsivaizduokime, kad mūsų Nerijoje išsilaipina ruseliai ir su ginkluota jėga priverčia vietinę valdžią paskelbti referendumą. Jis įvyksta. Ar Jūs manote kad tai būtų teisėtas referendumas? Tai būtų ginkluotas užgrobimas teritorijos, kuri priklausė Lietuvai. Jūsų turbūt žinot, jei norės atsijungti nuo Lietuvos Nerija, tai referendumas bus teisėtas ti tada, kai jis bus visoje Lietuvoje ir tik Lietuvos valdžia gali jį skelbti. Tai lygiai tas pats nutiko Ukrainai. Aš net atsisėdau, išgirdęs Jūsų tokius žodžius. Nuo to laiko nebeklausiau Jūsų. ką darom, ar kalbamės faktais, ar fantazuojam. Atleiskit- fantazijoms neturiu laiko. Tad dėkoju Jums, kad išklausėt, perskaitėt, linkiu Jums rimčiau galvoti ką darot ir tada aš tikrai tapsiu Jūsų bendraminčiu ir draugu. Gero vakaro Jums.”

Vaizdo įrašas, apie kurį kalba Romas Dambrauskas:

Vaidas: “Krymo referendumas yra Euromaidano pasekmė. Donbasas ir Luganskas taip pat. Tai perversmą Ukrainoje pradėjo Rusija, ar JAV su ES?”

Romas: “Aš tik pasakiau Jums faktus, kas vyko, Jūs juos matot gal kitaip, tai Jūsų teisė. matau, kad kol kas mes nesusišnekam, aš apie vieną, Jūs apie kitą. Tad linkiu visgi Jums sėkmės ir tiesiog prašau, neskubinkit istorijos, neprovokuokit maršo. Lauksiu iš Jūsų pasvertos informacijos artimiausiu metu, nesulaukęs pasakysiu Jums visiems laikams sudie. Gaila, matau galite būti protingas ir mąstantis žmogus. Laikykitės”

Vaidas: “Į klausimą atsakysite, ponas Romai?”

Romas: “Į kokį?”

Vaidas (teko antrą kartą paklausti to paties): “Krymo referendumas yra Euromaidano pasekmė. Donbasas ir Luganskas taip pat. Tai perversmą Ukrainoje pradėjo Rusija, ar JAV su ES?”

Romas: “Kryme referendumas buvo neteisėtas. Rusijos karinės jėgos veiksmas, pasinaudojusios suirute Ukrainoje, Jau aiškinau, kodėl jis neteisėtas. Aš apie Maidaną nekalbėjau, tai rimto apmąstymo ir ilgo pokalbio tema, gal kitą kartą, jei Jūs ateity liksite mano pašnekovu. Dėkui, kol kas aš pasakiau viską.”

Vaidas: “Jūs perversmą Euromaidaną vadinate suirute, kur buvo deginami gyvi žmonės. JAV su ES jį organizavo ir nuvertė per jėgą valdžią. Jūs tai pateisinate?”

Romas: “Keista, ES ir JAV nuvertė valdžią, o Krymas atiteko Rusijai? Nesueina… Kažką Jūs maišote. Gal pailsėkite, gerai išsimiegokite ir viskas rytoj stos į savo vietas. 😂

Vaidas: “Jūs nuo antro galo pradedate. Tai kas organizavo Euromaidaną?”

Romas: “Skirstomės migoti 😂

Vaidas: “O Jums Landsbergis iškovojo nepriklausomybę?”

Romas: “Ir visgi matau, kad gal jums reiktų pas okulistą. Gi rašiau, kad apie Maidaną kitą kartą, gal nesuskaitot, gal šriftas per mažas. Nepykit, bet man kartais norisi juokauti su tokiais pašnekovais. 🤣

Vaidas: “O apie Landsbergį ką pasakysite?”

Romas: “Na gerai, dar vienas mano žodis. Apie tuos žmogelius nenoriu nei mąstyti, nei kalbėti. Būtų geriausia, jei rytoj Maskas juos visus išskraidintų į Marsą, iš kur manau jie ir yra atkeliavę. Man tai būtų didžiausia šventė ir minėčiau šitą datą iki pat mirties.”

Vaidas: “Landsbergį?”

Romas: “Nu gi parašiau, gal alaus geriat, kas ten pas jus vyksta… bai”

Vaidas: “Ne, Romai, išvis nevartoju svaigalų. Gero vakaro, daugiau nedarykite tokių vaikiškų klaidų ir pradėkite nuo pradžių, o ne nuo galo (aš apie Krymą).”

Romas: “Jei nuo pradžių, tai reiktų kalbėti nuo Kristaus gimimo… Tamsta, ar turite tiek laiko ir noro padiskutuoti? Man to nereikia, tad likime kiekvienas prie savo nuomonės. Viso. 😄

Vaidas: “Galime ir apie Kristų, bet tai nėra pradžia. Laiko turiu.”

Romas: “Ne, visgi įtariu, kad kažką vartojate… 🤣🤣🤣

Vaidas: “Labanakt, ponas Romai. 21:54”

Po pokalbio supratau viena – Romas yra viso labo “Delfio” naujienų lygio žinovas. Gaila. Nuoširdžiai tikėjausi, kad šis žmogus yra protingesnis ir labiau gaudosi politikoje. O už tai, kad Vytautą Landsbergį Romas nori išsiųsti į Marsą, nuoširdus jam ačiū.

Mielas Romai, kadangi bendraujate gan mandagiai, kviečiu Jus į gyvą diskusiją, kuri būtų transliuojama tiesiogiai.

Su pagarba,

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!