Patiko? Pasidalinkite!

Rusijai reikia proveržio, o šalis tai gali padaryti, – sakė prezidentas Vladimiras Putinas  savo kampanijos būstinėje. Jis taip pat padėkojo visos Rusijos žmonėms už jam suteiktą galimybę , dar vieną  kadenciją būti Rusijos prezidentu. Valstybės vadovas, kuris laimėjo rinkimus, taip pat kalbėjo apie kitos kadencijos planus, apie santykius su kitomis šalimis ir komentavo buvusio pulkininko GRU Sergejaus Skripalio apsinuodijimą Britanijoje.

“Susivienyti visų žmonių pastangas”

Vladimiras Putinas paminėjo, kad reikia suvienyti visus žmones, ir nesvarbu už kokį kandidatą jie balsavo. Valstybės vadovas pridūrė, kad Rusija susiduria su dideliais iššūkiais.  Partijos turėtų vadovautis nacionaliniu interesu, o savo kažkokių uždaru paremtu asmeninėmis ambicijomis. “Mes galvojame apie mūsų didžios šalies ateitį ir mūsų vaikų ateitį .”, “Mums reikia įveikti šiuos iššūkius, kurie turėtų išspręsti šalies problemas ir aš labai tikiuosi, kad mes kartu su jumis tęsime šį darbą.”, – sakė Vladimiras Putinas.

Apie “Skripalio” atvejį

Kaltinimai Rusijos dalyvavimu buvusio GRU pulkininko Sergejus Skripalio apsinuodijimu – nesąmonė, niekas nebūtų leidę to, o ypač prieš rinkimus ir Pasaulio futbolo čempionatą sakė V. Putinas: “Manau, kad bet kuris sveiko proto žmogus supranta, kad tai yra nesąmonė,  visiškas absurdas, kad kažkas Rusijoje sau tokius pasimaivymus darytų prieš prezidento rinkimus ir prieš pasaulio futbolo čempionatą, neįmanoma “, -. sakė jis.

Dėl balsavimo Ukrainoje sutrikimo

Putinas padėtį blokuojant rusų balsavimą Ukrainoje pavadino gėda, tačiau pažymėjo, kad Maskva nereaguoja į tai. “Dėl mūsų, Ukrainos žmonės yra broliški žmonės, apie tai kalbėjau”, – sakė jis ir pridūrė, kad viskas bus padaryta, kad ukrainiečiai Rusijoje jaustųsi kaip namuose.

 

bukimevieningi.lt inf. pagal

“ITAR TASS” ir “RIA NOVOSTI” pateiktą vaizdinę medžiagą

 


Patiko? Pasidalinkite!