Patiko? Pasidalinkite!

Konservatorius Kęstutis Masiulis pranešė, kad buvęs jo bendražygis Arnoldas Pikžirnis dėl posto perbėgo pas „priešus”:

Premjerui nacionalinio saugumo klausimais patarinėja jaunasis patarėjas Arnoldas Pikžirnis. Kažkada buvo jaunasis konservatorius, bet kadangi nebuvo jam pasiūlyti jokie postai, tai dabar yra kiek patobulinęs pažiūras ir pakeitęs stovyklą.

Vakaruose tokias aukštas pozicijas dažniausiai užima į atsargą išėję kariškiai arba patyrę gynybos ekspertai, visgi Lietuva turi patarėją saugumo klausimais, gimusį 1991 m., kuris mano žiniomis, net nėra tarnavęs kariuomenėje? Kaip tik šiuo metu Krašto apsaugos ministerija šaukia tokio amžiaus jaunuolius atlikti pareigą Tėvynei, kol patarėjas Arnoldas patarinėja Premjerui, Krašto apsaugos ministrui, žvalgybos viršininkui ir saugumo žinovams.

Nenoriu aš būti širinskienė ir apkrauti valstybinių institucijų raštais, bet įdomu ką jaunasis patarėjas Arnoldas galėtų patarti savo mokyklos ir studijų kolegoms, kiemo draugams apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje? 2017 m. ponas Arnoldas jau gavo kvietimą į kariuomenę ir žadėjo atlikti pareigą Tėvynei?

Bet nėra jokių žinių kaip sekasi pratybose? Ar tiesa, kad jaunojo patarėjo artimi giminaičiai užima aukštus postus medicinos srityje ir ar neatsitiko taip, kad, kaip Lietuvoje dažnai būna, neleido sveikata atlikti pareigos Tėvynei? 

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!