Patiko? Pasidalinkite!

„Kurį kandidatą pasirinkti? I. Šimonytė per krizę skolinosi iš G. Nausėdos atstovaujamo SEB banko ir perskolino pinigus „Sodrai“ už 8 proc., pažeisdama įstatymus. Tad ir per krizę Gitano asmenine gerove buvo pasirūpinta. Tai padarė senjorai iš savo varganų pensijų. O Ingrida už gerą grąžą investuotojams į Lietuvos obligacijas 2013 metais buvo paskirta į Lietuvos banko valdybą, kur turėjo rūpintis bankų klientų teisių apsauga. Tų pačių, kurie nukentėjo nuo Gitano ir kitų bankų sukeltos krizės, jų beprotiškų viražų su VILIBOR indeksu, „inovatyvių“ Swedbanko PRIME palūkanų ir „saugių“ Nordea būsto paskolų Šveicarijos frankais. Nemenka dilema…“, – visuomeniniuose tinkluose teigia S. Jakeliūnas.

Jis taip pat informavo, kad nepriklausomas “Landsberginis” portalas delfi.lt eilinį kartą paskleidė dezinformaciją dėl svarstymų seime apie Lietuvos banko vadovą.

Jakeliūnas Delfi.png

„Delfi, manipuliuodami antrašte, eilinį kartą paskleidė dezinformaciją: Seimas rezoliucijos dėl pasitikėjimo Lietuvos banko vadovu net nesvarstė – šis klausimas buvo išbrauktas iš darbotvarkės. O vadinamieji „partneriai“ (LSDDP), nepalaikę kitos rezoliucijos – dėl nepasitikėjimo – parodė, kad kartu su opozicinėmis frakcijomis ir V. Vasiliausku gyvena pasaulyje, kur etika ir moralė neegzistuoja. Jiems žmonės, per krizę nukentėję nuo bankų savivalės – viso labo „šalutiniai reiškiniai“, – teigia S. Jakeliūnas.

Įdomu, ar tik naujosios Lietuvos banko valdybos narės, valdybos pirmininko pavaduotojos (iš karto!) Astos Kuniyoshi mergautinė pavardė nėra Kirkilaitė? Jei taip, tuomet būtų visiškai “logiškas” vakarykštis LSDDP frakcijos balsavimas prieš Seimo rezoliuciją dėl nepasitikėjimo V. Vasiliausku. Bet tai juk nebūtų jokia korupcija, ar ne, p. Kuodi?,- klausia Stasys Jakeliūnas

Lietuvos banko atstovai patvirtino, kad G.Kirkilo dukra Diana iš tiesų dirba Centriniame banke, vieno departamento referente, bet ne Asta Kuniyoshi, kurios mergautinė pavardė yra Petravičiūtė.

BV ir ekspertai.eu inf.


Patiko? Pasidalinkite!