Patiko? Pasidalinkite!

Kim Jong Unas atvykss į Rusiją susitikti su prezidentu Vladimiru Putinu. Jis atvyks savo šarvuotu traukiniu.

Tikėtina, kad abiejų šalių vadovų susitikimas vyks Vladivostoke prieš Rusijos prezidentui išvykstant į Pekino samitą „Vienas diržas, vienas kelias”, kuris vyks balandžio 26-27 dienomis.

Šaltinių agentūra „Yonhap“ mano, kad Šiaurės Korėjos lyderis gali pasirinkti traukinį, o ne lėktuvą, nes atstumas tarp Vladivostoko ir Pchenjano yra gana mažas. Jis gali pasirinkti vieną iš dviejų maršrutų.

Taigi, pirmasis iš maršrutų geležinkelio tilto, jungiančio Šiaurės Korėjos Nasoną ir rusų Hasaną, trunka apie 10 valandų. Antrasis maršrutas yra ilgesnis. Jį pasirinkęs Šiaurės Korėjos lyderis traukiniu važiuotų per Tumenio ir Hunchun miestus šiaurinėje Kinijoje.

Šį maršrutą 2011 m . Kim Jong Uno tėvas, Kim Čen Iras atvyko į Rusiją šarvuotame traukinyje. Uždarame kariniame mieste netoli Ulan-Ude, jis susitiko su Dmitriu Medvedevu, kuris buvo tuometinis Rusijos prezidentas. Abiejų šalių lyderių derybos vyko „vienas su vienu“ formatu.

V. Putino ir Kim Jong-Uno susitikimas gali vykti Tolimųjų Rytų federalinio universiteto Russkij salos universitete, pranešimai„Interfax“ . Studentai buvo informuoti, kad nuo balandžio 24 d. Iki balandžio 25 d. Pamokos „oficialių delegacijų vizito metu“ bus pakeistos. Kremlius patvirtino vadovų susitikimo rengimą. Tačiau konkrečios datos nebuvo išviešintos.

Parengta pagal „Interfax” ir „Yonhap“ inf.


Patiko? Pasidalinkite!