Patiko? Pasidalinkite!

Ką gi, per daug nekalbėsiu apie tam tikras „neliečiamąsias” visuomenės grupes, nes… Gi įsižeis…

Šiltnamio sąlygom užaugę „engiamieji” dėsto visko mačiusiai daugumai savo įstatymus. Bet tokia visuomenė, kuri subręs po viso šito chaoso ir amoralumo, nusmukdys valstybę, nes silpnavaliai, kurie nuolat bijo kitos nuomonės ir kokio nors aštresnio žodžio, susirastą vietą po saule paverčia sąvartynu. Visus nuosmukius sukuria valios neturintys žmonės.

Jie atneša karus ir diktatūrinius režimus ir pilietinius bei ideologinius konfliktus. Kvailiai staiga užima aukštus postus, nes esant gyvenimo kokybės pakilimui atsiranda dvasinis skurdas. O šiuo metu – jis ypatingai ryškus. Žmogus turi krūvas technologijų, bet jas išnaudoja tarsi visiškas idiotas. Plėšiama ir naikinama planeta, kadangi turtingiesiems niekada negana, žmonės masiškai juda bedarbystės link, plinta sąmokslo teorijos.

Apskritai nesuvokiu, kaip gali atsirasti klausimas kodėl jos plinta? Atsakymas labai paprastas. Kai mokslas turi tarnauti žmonijos gerovei, tai tarnauja pelno siekiui, medicina – pelno siekiui, pagalba – ir ta tarnauja tik naudos paieškoms!

Tokiu atveju mes turime karus, šalutines vaistų (nuodų) reakcijas, maistas tampa plastmasės gabalu, energetika kenkia mūsų sveikatai, vietoj to jog būtų švari ir nesibaigianti.

Vanduo – ir tas prikimštas chemikalų. Prekių pasiūlos įvairovė svarbiau už mūsų sveikatą. Ši kultūra yra pasenusi ir iškrypusi. Ji nebeveikia, kai ištinka stichinės ir ekologinės problemos. Politikai niekada neišspręs šitų problemų.

O amoraliais laikais net savo sferoje jie neturi kompetencijos. Ir kada visa tai baigsis? Ogi tada, kai viskas bus savo vietose. Ir kiekvienas asmuo – savoj kompetencijoj.

Dovilė S.


Patiko? Pasidalinkite!