Patiko? Pasidalinkite!

Kartą teko parduotuvėje stovėti eilėje su visiems gerai žinomu propagandistu Andriumi Užkalniu. Aš stovėjau už jo. Pasijaučiau “ypatinga”, nes parduotuvėje teko pamatyti gyvą “žvaigždę”. Tik… išgąsdino vienas dalykas. Nuo jo sklido šlykštus kvapas. Kvapas buvo toks aitrus, kad norėjosi užsiimti už nosies.

Pamenu tuos laikus, kuomet buvo populiarios “kožankės” (odinės striukės) ir dažniausiai jos skleisdavo labai nemalonų kvapą. Tas nuo Užkalnio sklindantis kvapas buvo panašus į tų pigių turkiškų “kožankių” kvapą.

Pagalvojau – taigi čia smirda tas, kuris reklamuoja kvepalus ir demonstruoja prabangą, taigi čia Užkalnis! Negali būti… Apsidairiau aplinkui, ar tikrai nėra prieš jį atsistojęs koks nesiprausęs bomžas, kurio kvapas prasimuša pro Užkalnį. Ne, prieš jį stovėjo jauna moteriškė, ir ji tikrai nesmirdėjo. Apie Užkalnio pirkinių turinį patylėsiu, nes nepadoru aptarinėti, ką žmogus valgo ir ką geria, bet pasakysiu tik tiek – turinys buvo varganas.

Todėl nuo to laiko susidariau kitokį vaizdą apie Užkalnį, kaip “žvaigždę”, kuris viso labo tėra varguolis, dėvintis smirdančią kožankę. Bet gali būti ir taip, kad smirdėjo ne jo kožankė, o jis pats, todėl skubotų išvadų daryti nereikėtų. Galbūt jo kožankė yra prabangi – iš gerai apdirbtos odos – juk nesitiki, kad Užkalnis rinktųsi pigią turkišką padielką.

Dar vis dėlto reiktų sugrįžti prie Užkalnio pirkinių turinio, kuris realiai atskleidžia, kad Užkalnis yra grynų gryniausias varguolis. Ne veltui jis yra žinomas kaip Gražulio pigių koldūnų reklaminis veidas. Koks padorus žmogus sutiktų reklamuotis ant Gražulio koldūnų?

Žinoma, taip pat iškilo klausimas, kodėl smirdėdamas jis nesikvepina savo reklamuojamais prabangiais kvepalais? Juk nuo jo prasimuša toks baisus kvapas! Negi pasibaigė odekolonai..?

Vis dar negaliu patikėti, kad taip smirdėjo Užkalnis…

Užkalnį gyvai pauosčiusi Edita

 

 


Patiko? Pasidalinkite!