Patiko? Pasidalinkite!

Globalistų pastumdėliai socialdemokratai bando suvaidinti laisvą ir savarankišką partiją. Prieš skaitant šių pastumdėlių pranešimą, reiktų prisiminti, kaip jų frakcija balsavo dėl idiotiškos rezoliucijos (Aleksandro Lukašenkos nepripažinimo prezidentu) kurią paruošė Landsbergių režimas kartu su socialdemokratais ir kitais JAV pastumdėliais. 

Rezoliuciją parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Juozas Bernatonis, Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, viktorija.cmilyte@lrs.lt, Seimo narys Ramūnas Karbauskis, Ramunas.Karbauskis@lrs.lt, Seimo narys Gediminas Kirkilas, gediminas.kirkilas@lrs.lt, Seimo narys Linas Antanas Linkevičius, Linas.Linkevicius@lrs.lt, Seimo narys Žygimantas Pavilionis, Zygimantas.Pavilionis@lrs.lt, Seimo narė Ingrida Šimonytė, Ingrida.Simonyte@lrs.lt, Seimo narys Gabrielius Landsbergis, Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt, Seimo narė Rasa Budbergytė, Rasa.Budbergyte@lrs.lt, Seimo narė Aušrinė Armonaitė, Ausrine.Armonaite@lrs.lt, Seimo narys Viktoras Pranckietis, Viktoras.Pranckietis@lrs.lt.

Socialdemokratų pranešimas

2021-ieji užsienio politikoje pasižymėjo itin dideliu diplomatinių konfliktų skaičiumi – metų pradžioje, po neatsakingų energetikos ministro komentarų, susvyravo santykiai su Latvija, vėliau sekė bandymas tarpininkauti politinėje krizėje Gruzijoje, peraugęs į dar didesnį konfliktą. Išeities konflikte su Baltarusija nesiseka rasti jau kelis mėnesius, o paskutinės batalijos su Kinija, panašu, didesnio palaikymo nesulaukia ir Europos Sąjungos tarpe, kuri iš esmės keisti savo politikos Kinijos atžvilgiu neketina (bent taip teigiama už uždarų durų).

Ar tai yra vertybinė užsienio politika, ar negebėjimas projektuoti pasekmių, kurias atneš vieni ar kiti sprendimai? Ar Lietuva gali sau leisti įsivelti į didelio mąsto diplomatinius konfliktus prieš tai nesuformavusi platesnio sąjungininkų rato? Ir, galų gale, kokių rezultatų galime tikėtis?

Apie tai Socialdemokratų organizuojamoje diskusijoje kalbėsis:

  • VU TSPMI prof. Dovilė Jakniūnaitė,
  • Seimo narys Gintautas Paluckas,
  • Ambasadorius Vytautas Plečkaitis,
  • VU TSPMI doc. dr. Vladas Sirutavičius,
  • Moderatorius – VDU dr. Laurynas Šedvydis.

LRS inf.


Patiko? Pasidalinkite!