Patiko? Pasidalinkite!

2018 m. spalio pabaigoje buvo suimtas aktyvus pilietis, tikras patriotas Algirdas Paleckis. Jo ir kai kurių kitų asmenų atžvilgiu vedama byla politinė byla mįslinga, viskas pridengiama terminu ,,galimai“.

Teigiama, kad A. Paleckis ,,galimai planavo grobti prokurorus“. Ar yra įrodymai? Deja, prokurorai tik prisidengia provokatoriaus ir vaikų pornografijos gerbėjo Deimanto Bertausko parodymais. Taigi, nusikaltimų faktų nėra, įrodymų nėra, tik yra pasitelktas melagis. Jau metus laiko vykdomas ir persekiojimo veiksmai A. Paleckio bendražygių atžvilgiu. Į apklausas buvo kviečiami Pavelas Ževžikovas, Valerijus Ivanovas, Giedrius Grabauskas ir kiti antifašistai, suimta antifašistė Agnė Grigaitytė, kratos vykdytos pas Birutę Dilpšienę, Henriką Juodišką bei kitus žmogaus teisių gynėjus.

Beje, A. Grigaitytės likimas iki šiol neaiškus, ji suimta birželio 7 d., o prokurorai vengia atskleisti detales apie antifašistės likimą. Nors tai jau lietuviška tradicija, čia tokia šalis, vykdomos masinės represijos ir masinė deportacija į Vakarus.

Spalio 22 d. 9 val. 10 min. Kauno apygardos teisme vyks teismo posėdis dėl kardomosios priemonės Algirdui Paleckiui, bus sprendžiama –paleisti jį iš kalėjimo ar toliau laikyti už grotų. Patriotas kalėjime jaučiasi prastai, jis jau sveria tik 57 kg (188 cm ūgio), tarsi Osvencimo kalinys. Štai taip gestapas susidoroja su A. Paleckiu. Kodėl taip daroma?

Nes Algirdas Paleckis tikras patriotas, jis sakė tikrą tiesą apie Lietuvą žlugdančius korumpuotus klanas, be to, jis pasisakydavo už taiką. O gestapui nepatinka tie, kurie sako tiesą ir remia taikos idėjas.

Beje, dėl to pastoviai puolamas ir žurnalistas Giedrius Šarkanas, jam rezgamos bylos. Su aktyviu persekiojimu šįmet vėl susidūrė ir antifašistas Viktoras Orlovas. Įvairiais būdais trukdoma ir nacistinių nusikaltimų tyrėjams Chaimui Bargmanui, Valdui Valiūnui ir kitiems piliečiams, kurie nepataikauja profašistiniam režimui.

Beje, labai ,,demokratinėje“ Lietuvoje net sužinoti apie teismo posėdžius sunku. Šįkart galima vartoti liaudišką posakį-,,trečias kartas nemelavo“. Šių metų balandį ir liepą prokurorams pavyko nuslėpti posėdžių datas. Tačiau šį kartą jau žinome posėdžio datą.

Beje, A. Paleckio persekiojimas, kaip ir V. Titovo, D. Šulco, A. Drižiaus, G. Grabausko ir kitų aktyvių piliečių persekiojimai buvo atskleisti tarptautiniame žmogaus teisių forume Varšuvoje šių metų rugsėjį. Ten mes pasakėme visa tiesą: kad Lietuvoje vyksta masinės politinės represijos, kad Lietuvoje klesti rusofobija ir antisemitizmas, kad neonacistų gauja neteisėtai atstatė paminklus Holokausto dalyviui Jonui Noreikai.

Mes, aktyvūs Lietuvos piliečiai, pasisakome už žmogaus teises ir žodžio laisvę Lietuvoje, prieš politinius persekiojimus. Mes reikalaujame paleisti iš kalėjimo Algirdą Paleckį. Paleisti ir politinius kalinius Agnę Grigaitytę ir Jurijų Melį. Jau laikas atkurti tvarką šalyje!

Giedrius Grabauskas


Patiko? Pasidalinkite!