Patiko? Pasidalinkite!

Po to kai V. Pranckietis vykusiuose prezidento rinkimuose išreiškė palaikymą  I.Šimonytei, išsidavė, kad yra “Landsbergistų” halujus. Karbauskis nutarė jį pamokyti, bet mokyti visiškai nesiseka

Po nesėkmingo Pranckiečio šalinimo, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, prašydamas įvertinti procedūrinius pažeidimus, padarytus tiek rengiant nenumatytą Seimo valdybos posėdį, tiek ir sušauktame neeiliniame plenariniame Seimo posėdyje, kuriame susirinkusi opozicija sprendė dėl Viktoro Pranckiečio atstatydinimo.

Ramūnas Karbauskis nesupranta, kad jis realiai jis yra išduotas

„Jau nestebina tai, kad V. Pranckietis plenarinio posėdžio metu surengia neteisėtą Valdybos posėdį – dėl šio veiksmo į Etikos ir procedūrų komisiją kreipėsi jo paties pavaduotojas.

Maža to – šiame Valdybos posėdyje buvo svarstomas vienintelis klausimas – dėl neeilinio Seimo plenarinio posėdžio, kuriame būtų svarstomas Seimo nutarimo projektas dėl Seimo Pirmininko atleidimo iš pareigų, sušaukimo! V. Pranckietis neteisėtai sušauktame Valdybos posėdyje ir balsavo priimant sprendimą sušaukti tokį posėdį, kuriame būtų sprendžiama dėl jo paties atstatydinimo.

Tuo tarpu Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymas draudžia asmeniui, dirbančiam valstybinėje tarnyboje, dalyvauti rengiant, svarstant ar priimant sprendimus arba kitaip paveikti sprendimus, kurie sukelia interesų konfliktą. Tad toks Valdybos posėdžio sušaukimas ir balsavimas pačiam dėl savęs yra neabejotinas įstatyme įtvirtintų normų ir etikos pažeidimas“, – teigia LVŽS frakcijos seniūnas.

Jokie teisės aktai nepadės, išdavystė yra įgimtas lietuvio bruožas, kuris tęsiasi nuo kryžiuočių laikų, kai Lietuviai parsidavė save ir tuo pačiu pardavė žemaičius. Savigarbos trūkumas, moralės ir suvokimo, toks šiandienos politinis vaizdelis.

Ir putodams lietuvis visur į nieką pavirto…

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!