Patiko? Pasidalinkite!

Prokuratūra informavo, kad įvertinus Valstybės saugumo departamento pateiktus duomenis Klaipėdos apygardos prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 119 str. “Šnipinėjimas” 2 d.

Atliekant šį ikiteisminį tyrimą šiandien įvairiuose Lietuvos miestuose buvo atliktos kratos bei poėmiai.  Šiuo metu keli asmenys yra apklausiami, vienas asmuo sulaikytas.

Atsižvelgiant į tai, kad tyrimas yra pradinėje stadijoje bei tai, kad tiriamas įtartas šnipinėjimo atvejis, detalesnė informacija šiuo metu negali būti pateikta.

2020.03.03 Klaipėdoje sulaikyta miesto tarybos narė Ela Andrejeva

Anot politikės motinos, iš Andrejevos taip pat buvo konfiskuotas kompiuteris, telefonas, popierius ir net cigaretės

Klaipėdoje sulaikyta Klaipėdos miesto tarybos narė Ela Andrejeva. Apie tai Facebook paskelbė buvęs miesto tarybos narys Viačeslavas Titovas, būtent jo komitetui “Titov ir teisingumas” priklauso Andrejeva.

Anot Titovo, antradienį, 07:00, dvi moterys ir trys vyrai atvyko į Andrejevos butą ir atliko kratas. Andrejevos mama sakė, kad nežinomi žmonės išvežė jos dukrą.Be to, jie išnešė kompiuterį, visus telefonus, kažkokius popierius ir keturis pakelius cigarečių.

“Kaip sakė Elos Andreejvos motina, ji paklausė šių žmonių “ar jie uždėtų antrankiais. Jie atsakė pagyvenusiai moteriai, kad jie to nedarys, bet jei ji ketins bėgti, šaudys!” — rašo Titovas.

Andrejevos motina šį įvykį pavadino “beteisiškumu” ir pabrėžė, kad jei jai kas nors nutiks, ji negalės iškviesti greitosios pagalbos, nes neturi telefono.Taip pat pažymima, kad jei Andrejeva buvo sulaikyta tardyti, tada ji turėtų būti paleista po pietų.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!