Patiko? Pasidalinkite!

Švedija už kelių metų taps “Švedistanu”, nes tai kas ten vyksta yra slepiama nuo visuomenės ir Švediją bandoma pateikti kaip svetingą, turtingą ir demokratišką šalį.

Dauguma nukvailintų Švedų nesupranta, kad yra globalistų įrankis ir iš Švedijos yra daroma šalis be tradicijų, kultūros, papročių. ES numatyta sunaikinti nacionalines valstybes ir likviduoti tautybes, jas pakeičiant multikultūralizmu. Švedija tam tikslui yra pasirinkta kaip šalis kurią bus galima rodyti kaip pavyzdį.

Trumpiau tariant kapitalistinės globalistų gaujos tikslas sunaikinti šviesiąją rasę ir visus paversti betaučiais, belyčiais vartotojais, kurių gyvenimo tikslas būtų DIRBTI-PIRKTI-MIRTI.

Jūs nežinote kas vyksta Švedijoje, o jeigu ir sužinote, tai yra , tik labai maža dalis tiesos.
Švedija realiai jau nebesusitvarko su imigrantais. Švedijoje gyvena virš 2 tūkst. islamo ekstremistų, apie tai pranešė šalies vidaus žvalgybos vadovas, – ir šis skaičius per dešimtmetį išaugo beveik 10 kartų.

Kuomet Švedijos statistikos agentūros pirmtakė „Tabellverket” statistinius duomenis apie gyventojus kaupė ir pateikdavo dar nuo 1749-ųjų. Tuomet šalyje gyveno apie 1,8 milijono žmonių. Šiuo metu prognozuojama, kad 2024-aisiais Švedija pasieks 11 milijonų gyventojų ribą, o 2060-aisiais – 13 milijonų gyventojų.

„Maždaug trys ketvirtadalius išaugusios populiacijos galima paaiškinti imigracijos perviršiu. Paprastai tariant, imigracija iš tiesų nulemia didelį populiacijos išaugimą”

Po vienos Švedijos televizijos naujienų interviu su danų politiku Mads Fugdele, jis aprašė Švedijos situaciją jo akimis, viename daniškų laikraščių “Berlingske” straipsnio pavadinimu “Prarasta Švedija”. Programos metu jo buvo klausiama, kodėl Danija smarkiai sugriežtino imigracijos politiką. Jis atsakė, jog nenori, kad Danija pabaigtų savo dienas kaip Švedija. Jo nuomone, Švedija niekuomet nebebus tokia kokia buvo ir niekas nepakeis politinės krypties, švedai tiesiog patys privalės derintis pagal atvykėlius.

Apie 130km. Šiauriau nuo Giterborgo, randasi miestelis Lysekil. Pastaruoju metu miestelio ramybę drumsčia jaunuolių grupės. Vietos gyventojai jau kurį laiką jaučiasi labai nesaugiai. Švedijos demokratų bei socialdemokratų partijos atstovai vaikšto naktimis, mėgindami gaujas laikyti atokiau nuo gyventojų. Balandžio viduryje miesto centre įvyko dar vienas įvykis, kurio metu jaunuolių gauja išprovokavo lauko restorane sėdinčius vyresnio amžiaus žmones. Elgėsi nepagarbiai ir labai agresyviai.

Balandžio mėnesį Upsalos mieste du jauni vyrai pasiviję autobusą, panaudojo fizinę jėgą prieš vairuotoją , kuris neva jų, nesustojo vienoje iš stotelių.

Švedijoje apsigyveno tūkstančiai teroristų, čia veikia 61 No-go zonos, kurių teritorija per du metus išaugo 50 procentų. Švedijoje yra tūkstančiai teroristų, apie tai skelbia šios šalies saugumo policija Säpo, rašo švedų The Local.

Pastarosiose zonose taip pat yra labiau paplitęs religinis ekstremizmas. Policijos pareigūnams čia tenka nuolat atnaujinti taikomus kovai su nusikalstamumu metodus, o patys gyventojai nėra linkę apie smurtą ir kitus pažeidimus pranešti policijai, nes mano, kad nuo to niekas nepasikeis arba, kad situacija tik dar labiau pablogės.

Šiame video matosi kaip Arabų kilmės jaunuolis- iškrypelis viešame transporte save tenkino jaunos merginos akivaizdoje.

Dar vienas imigrantų išpuolis Švedijoje.

Yra dar drąsių Švedijoje piliečių, kurie bando parodyti visą tiesą apie multikulturizmo pasekmes pasiturintiems Švedijos gyventojams.

Šiame video Somaliečiai protestuoja, reikalaudami geresnio gyvenimo Švedijoje.

Švedijos sostinė Stockholmas, 2017m. balandžio mėnesio teroro įvykiai.

Imigrantai naujųjų metų naktį pasinaudodami teise naudoti petaradas, specialiai jas nukreipė į žmones.

Mokyklos padegimas Rinkebiu, šalia Stockholmo.

Automobilių padegimai.

Įvairūs susirėmimai su policija.

 

bukimevieningi.lt inf, parengta pagal užsienio informacinių naujienų portalų medžiagą


Patiko? Pasidalinkite!