Patiko? Pasidalinkite!

Baltarusijoje Aleksandras Lukašenka dėl COVID-19 pandemijos nepuolė panikuoti ir neįvedinėjo jokių apribojimų, tame tarpe ir priverstinio kaukių dėvėjimo. Lietuvoje viešinti „Feikinė” Baltarusijos prezidentė Tischanovskaja elgiasi pagal Baltarusijoje galiojančias taisykles

Lietuvoje taisykles galioja, tik mužikams?

Baltarusijos prezidente Lietuvoje tituluojama, šios šalies nacionaline lydere įvardinama Svetlana Tichanovskaja toliau ramiai liudija, kad visa pasaulio pinigų šeimininkų sukelta taip vadinama pasaulinė koronaviruso pandemija, tėra tik įrankis kvailinti, tyčiotis ir kaip niekada milžiniškais mastais įsisavinti mokesčių mokėtojų pinigus.

Vos iš Lenkijos po dalykinių susitikimų grįžusi S. Tichanovskaja, vietoj to kad privalomai saviizoliuotusi dviems savaitems (jau nekalbant apie saugaus dviejų metrų atstumo nesilaikymą bei veido kaukių nedėvėjimą), kaip numato labai griežta tvarka, sugalvota Lietuvos teritoriją administruojančių vasalų, moteris su bendraminčiais audringai  linksminosi masiniame renginyje – šventė savo gimtadienį.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai telefonu atsisakė komentuoti tokį S. Tichanovskajos ir jos aplinkinių elgesį, nurodė visus klausimus siųsti raštu, į kuriuos „bus atsakyta pagal kompetenciją“.

Šventės akimirkos:

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!