Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvos spaudoje labai pasigedau rimtų temų, pavyzdžiui apie savižudybes. Ar žinojote, jog mūsų “gerovės valstybėlė” yra Europos gėda? Remiantis 2019 metų statistika, esame 7-toje vietoje pasaulyje ir pirma Europoje šalis, pagal savižudybių skaičių?

2022 m. Lietuvai teko 23 savižudybės 100 tūkst. gyventojų, kai Europos vidurkis yra 12. Skaičiai pasidaro dar įspūdingesni (blogąja prame), jei žiūrėtume į vyrų savižudybes. 2019 metų duomenimis, Lietuvoje – 45.40 savižudybių, tenka 100 tūkst. vyrų – tai 6 vieta pasaulyje! Moterų statistika gerokai “kuklesnė” -9.6 savižudybės 100 tūkst. moterų.

Būtent “gerovės valstybė” ir yra atsakinga už tokį aukštą savižudybių skaičių. Tai valstybės tarnautojų pasiektas rezultatas. Pažymėtina, jog Lietuvoje yra įsteigtas vyrų krizių centras ir pagalbos linijos… Šios institucijos įsisavina biudžeto pinigus ir paklausia kas antro vyro apie jo norą nusižudyti. Štai jums ir visa “gerovės valstybės” prevencija. Juk nėra pinigų! Reikia pirkti šarvuočius ir haubicas, nes karas Ukrainoje!

Svarbu suprasti, jog savižudybių priežastys dažniausiai yra nevilties bei bejėgiškumo jausmas. Tad kodėl būtent vyrai? Todėl, kad vyras turi išlaikyti šeimą! O kaip išlaikyti šeimą, jeigu Lietuva yra skurdi šalis? 7.7 proc. Lietuvos gyventojų arba 215 tūkst. lietuvių yra žemiau absoliučios skurdo ribos. Trečdalis Lietuvos emigravo su iš to sekančiomis pasekmėmis (skyrybos, vaikai užaugę be tėvų, vienatvė ir t.t.)

Pridėkime tai, jog Lietuvoje teisingumo faktiškai nėra! Čia tinka viskio dėžutėje “paskolintų pinigų” pavizdys. Leiskite paklausti: kiek procentaliai bylų laimima Lietuvos administraciniuose teismuose?🤡 Nieks nebetiki Lietuvos teismų “teisingumu”.

O darbo rinka? Juk visi žinome, jog darbo pasiūlymai neretai gaunami tik per pažintis? “Lietuva švogerių kraštas!” – yra antiekonomikos pavyzdys! Tai turėtų būti ne pasisdidžiavimo, o pasišlykštėjimą sukelianti tezė.

Net neabejoju, jog netrukus bus įvesti vaikų atėmimo ir eutanazijos įstatymai.


Patiko? Pasidalinkite!