Patiko? Pasidalinkite!

Po sekmadienį įvykusio Tapino „Laisvės kelio“, kyla nemažai diskusijų: sisteminė žiniasklaida jį, aišku, liaupsina, tuo tarpu mūsų „antisistemininkai“ ją kritikuoja. Vieni sako, kad nesąmonė, kai mes, patys nebūdami laisvi, einame kovoti už kitos šalies laisvę; o kiti – neva Tapinas „pavogė“ tikrąjį Baltijos kelio – kurį jisai bandė nukopijuoti – palikimą. Anot Kristoferio Voiškos – ir viena, ir kita kritika yra klaidinga.

Pirma – nes nei antilukašenkinė opozicija, nei dešimtimis milijonais eurų ja remianti Europos Sąjunga, jokios „Baltarusijos laisvės“ nesiekia: pagrindinis jų tikslas – valstybės sunaikinimas ir piliečių pavertimas pigios, kvalifikuotos bei mobilios darbo jėgos šaltiniu Vakarams.

Antra – kadangi visa dabartinė mūsų santvarka, visa mūsų socialinė tikrovė, kuriai Tapinas ir atstovauja, yra ne kas kita, kaip tiesioginė Baltijos kelio, o tiksliau – Tarybų Sąjungos sunaikinimo, socializmo sunaikinimo ir kriminalinio kapitalizmo įvedimo – pasekmė.

Ir vieną, ir kitą momentą suprasti neįmanoma, jei nemąstai radikaliai, t. y. jei nesupranti dalyko iš esmės. O, kad suprastum dalyką iš esmės – būtina sąlyga yra pažinti ir suprasti istoriją, kokia ji yra iš tikrųjų. Tačiau pas mus, Lietuvoje ir Rytų Europoje – ji suklastota ir sistemingai klastojama. Todėl reikia išsiaiškinti istorinę tiesą.

Apie visa tai – šiame „Kibirkšties TV“ siužete.


Patiko? Pasidalinkite!