Patiko? Pasidalinkite!

Žmogeliai žmogeliai… Kaip jūs bijot to žodelio „vata”. Kaip jūs jį sureikšminat. Kiek daug jis jums reiškia. Konservatoriai jums su juo tiek išlesė smegenis, kad jose ir liko… tik vata. Tuoj pradėsit bijoti net savo šešėlio, kad tik netaptumėt „vata”.

Pasaulyje, žinokit, yra visokių žmonių. Ir, žinokit, jie turi įvairių nuomonių. Nežinojot? Tai pats laikas sužinoti.

Ai, bet jūs nežinote. Nes Lietuvos režimas leidžia turėti tik vieną nuomonę – „TEISINGĄ”. Visi, kas ne su jais – „vata”. Ai, dar buduliai, atsilikėliai ir „ne žmonės”.

Žinokit, kaip tolerantiškieji ir edukuoti europiečiai, turėtumėt žinoti, kad reikia gerbti kito nuomonę. Ai, tiksliai, čia juk Lietuva. Atsiprašau, užmirškit.

Žinokit, kitose šalyse niekas nevadina kitaip mąstančių žmonių „vata”. Nes ten nėra konserVATorių režimo. Ten žmonės, jei ir nesutinka vienas su kitu, tai diskutuoja, bet taip neįžeidinėja vienas kito. Nes valdžia to tiesiog nepalaiko. Nes valdžia tiesiog to NESKATINA. O Lietuvos valdžia leidžia sau tai daryti nevaržomai.

Niekada nebus taip, kad visi žmonės mąstys vienodai. Žinokit, tai neįmanoma. Ir nereikia stengtis to padaryti. Reikia palikti vietos kitai nuomonei, kitaip pavirstam režimu. O tiksliau, jau pavirtom, tik mūsų saldainio popierėlis gražus – demokratinis. Bet kažkaip vis skundžiamės, kad kaimynas diktatorius ir ten egzistuoja tik viena nuomonė. O gal kai rodai pirštu į kažką, pirma pasižiūrėk, kad į tave atsukti net 3 pirštai?..

Bet sugrįžtam prie „vatos”. Ar jus dar veikia šis žodis? Pradžioj, atsimenu, buvo „vau, mane vata pavadino”, bet dabar man jis jau tiek įgrisęs ir atsibodęs, kad tiesiog nebeveikia. Žinot, žmogus prie visko pripranta, tampa abejingas. Stebiuosi, kaip tiems, kurie jį vartoja, jis dar vis neatsibodo. Būkit kūrybiškesni, originalesni, sugalvokit ką nors naujo… Kažkaip man tų žmogelių kartais net gaila pasidaro – argumentų jokių, o galingiausias jų ginklas tėra vatà…

Na, tebūnie, būsiu vata. Būsiu kuo tiktai norite, man nesunku. Aš nebijau to žodžio, man jis kelia juoką. Nebijau išsitepti savo „baltos” suknelės, labiau bijau susitepti savo sąžinę. Todėl klausiau jos ir klausysiu, nes suknelę išsiplauti galima, o sąžinės – ne.Eglė


Patiko? Pasidalinkite!