Patiko? Pasidalinkite!

Brangūs Lietuvos Žmonės !!! Mes visi kartu vieningai turime pasakyti mūsų Lietuvos Vyriausybei ir Lietuvos Seimui: Ačiū Jums, jūs turėjote galimybę būti mūsų visų Lietuvos Žmonių ir mūsų Vaikų NUMYLĖTINIAIS, bet Jūs tapote mūsų Lietuvos:

1. Gamtos.
2. Miškų
3. Paukščių
4. Gyvūnų
5. Lietuvos Žmonių
6. Lietuvos Vaikų
7. Ir visos Lietuvos B U D E L I A I S

Ačiū Jums, mums Jūsų paslaugų daugiau nebereikia. Artimiausiu metu, netgi artimiausiomis dienomis į mūsų Lietuvos Valdžią ateina mūsų Lietuvos NUMYLĖTINIAI Žmonės, kuriais galėjote būti Jūs.

Ačiū Jums visiems ir viso gero Gerbiami Ponai! Jūs savo VALDYMO LIMITĄ jau išnaudojote ir atvedėte mūsų Lietuvos Gamtą, Miškus, Paukščius, Gyvūnus, Lietuvos

Žmones ir mūsų Vaikus ant BEDUGNĖS KRAŠTO!!! Dabar mūsų Lietuvą valdys tie, kurie be galo ir be krašto myli Lietuvos Gamtą, Miškus, Paukščius, Gyvūnus, Lietuvos Žmones ir mūsų Vaikus.

VISO GERO LIETUVOS VYRIAUSYBEI IR LIETUVOS SEIMUI !!! Laimingai Jums ir tepadeda Jums Dievas, jei Jūs to nusipelnėte, arba keliaukite kartu su Velniu tiesiai į Pragarą!!!

Vytautas Radavičius Boyng 737.jpg

Lietuvos Gamtos, Miškų, Paukščių, Gyvūnų , Lietuvos Žmonių ir mūsų Vaikų Mylėtojas ir Kovotojas, Lakūnas Konstruktorius Boeing 737 Kapitonas

Vytautas Radavičius


Patiko? Pasidalinkite!