Patiko? Pasidalinkite!

Pasak JAV prezidento, nė vienoje valstijoje demokratas nebuvo oficialiai paskelbtas nugalėtoju

Dabartinis JAV prezidentas Donaldas Trampas teigia, kad rinkimai dar nesibaigė, o demokratas Džonas Baidenas suskubo pasiskelbti save nugalėtoju. Atitinkamą respublikono pareiškimą sekmadienį išplatino jo kampanijos būstinė.

„Šie rinkimai dar toli gražu nesibaigė. Mes visi žinome, kodėl Džo Baidenas skuba pristatyti save kaip nugalėtoją, kodėl su juo solidari žiniasklaida taip pat stengiasi jam padėti: jie nenori, kad tiesa būtų atskleista”, – sako D. Trampas. Pasak jo, nė vienoje valstijoje Baidenas nebuvo oficialiai paskelbtas nugalėtoju.

„Baideno būstinė nori skaičiuoti tik suklastotus, suklastotus, netinkamus dalyvauti ar mirusius rinkėjus, kurie balsavo”, – sakė D. Trampas.

Lapkričio 3 dieną Jungtinėse Valstijose vyko prezidento rinkimai, balsų skaičiavimas tęsiasi, tačiau pagrindinė Amerikos žiniasklaida prognozuoja, kad Baidenas nugalės. Pasak „  Fox News“  ir „ Associated Press“ , D.Trampas turi 214 rinkėjų kandidatų, o jo varžovas – 290 (norint laimėti reikia 270). Baidenas jau paskelbė apie savo pergalę, o D. Trampas pareiškė, kad gins savo pergalę teisme.

TASS inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!