Patiko? Pasidalinkite!

Aš, Varlinas, su didžiuliu nusivylimu, pranešu, kad JAV vykę rinkimai yra neteisėti, suklastoti ir negaliojantys. Aš – “Quanon” atstovas Baltijos šalyse – pareiškiu, kad “Q” judėjimas šiuos rinkimus laiko neligitimiais, kaip ir Baltarusijoje.

Mūsų vadas Donaldas buvo ir tebėra narsus karys. Jo nurodymu JAV Bagdade nužudė itin įtakingą Irano kariuomenės veikėją – generolą Qasemą Soleimani. Mūsų vadas sakė, kad Izraelio valstybė yra pažadėta žydų tautai ir praeities klaidos nebebus kartojamos. Prisiminkime ką sakė mūsų vadas: „Nusprendžiau, kad pagaliau atėjo laikas oficialiai pripažinti Jeruzalę Izraelio sostine.

Nors ankstesnieji prezidentai ir žadėjo, jie to nepadarė. Šiandien tai padariau aš“, – spaudos konferencijos metu sakė p. Trumpas, pridurdamas, kad šis sprendimas yra tiesiog „realybės pripažinimas“. Reikėtų nepamiršti ir dar vieno didžiulio mūsų vado bandymo Venesueloje paskirti sau nuolankaus vadovo Guaido. Jis 2019 metais kreipėsi į Venesuelos kariuomenę priimti opozicijos lyderio Juano Guaido amnestijos pasiūlymo, arba, kitu atveju, „prarasti viską“.

„Turiu žinutę kiekvienam pareigūnui, padedančiam likti (Venesuelos prezidentui Nicolas) Maduro savo poste. Šiandien, kasdien ir kiekvieną dieną ateityje į jus žiūri visas pasaulis“, – sakė D.Trumpas, kreipdamasis į susirinkusiuosius Majamyje.

Labai gaila, kad mūsų vadui nepavyko nuversti išrinkto Venesuelos prezidento Nicolas Maduro. Nepadėjo ir elektros atjunginėjimai ligoninėse, o Venesuelos karininkai liko ištikimi Nicola Madurai.

Visa šita nesėkmė yra dėl to, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas atėjo į pagalbą Nocola Madurai ir sugriovė mūsų vado didžiulį planą užimti naftos ištekliais turtingą šalį.

Mieli “Q” draugai, ar Jūs suprantate, kokius sunkumus teko išgyventi mūsų vadui?.. Nenuleiskime rankų ir visi vieningai melskimės, kad JAV teismai pripažintų Bideno globalistų rinkimų klastojimus ir mūsų vadą paliktų dar vienai kadencijai JAV prezidento poste.

Tolimesniai mūsų veiksmai “Q RPG 2548”.

“Q” atstovas Baltijos šalyse Varlinas iš po tujos


Patiko? Pasidalinkite!