Patiko? Pasidalinkite!

“Tverės regione sudužo privatus lėktuvas „Embraer Legacy“, kuriame skrido dešimt žmonių”, – pranešė Nepaprastųjų situacijų ministerija. “Lėktuve buvo dešimt žmonių, tarp jų trys įgulos nariai. Pirminiais duomenimis, visi laive buvę žuvo”, – pabrėžė departamentas. Nurodoma, kad lėktuvas skrido iš Maskvos į Sankt Peterburgą. Kritimas įvyko netoli Kuženkino kaimo. Gelbėtojai šiuo metu ieško kūnų.

Federalinė oro transporto agentūra pranešė, kad keleivių sąraše yra „Wagner Group“ vadovo Jevgenijaus Prigožino pavardė ir vardas. Jie taip pat pabrėžė, kad nelaimę pradėjo tirti specialiai sukurta komisija. Kaip nurodė departamentas, sudužęs lėktuvas priklausė MNT-Aero LLC, kuri specializuojasi verslo pervežimuose.

Tverės srities gubernatorius Igoris Rudenya analizuoja situaciją po lėktuvo katastrofos. Kaip aiškinasi regiono vyriausybė, įvykio vietoje yra teisėsaugos pareigūnai ir Ekstremalių situacijų ministerija. Jie nustato įvykio detales, taip pat nurodo mirčių skaičių.

Vėliau pagalbos tarnybų atstovas sakė, kad nelaimės vietoje buvo rasti aštuonių žmonių kūnai. Paieškos ir gelbėjimo darbai tęsiasi.

Tyrimo komitetas iškėlė baudžiamąją bylą dėl saugaus eismo ir oro transporto eksploatavimo taisyklių pažeidimo. Į vietą išvyko skyriaus pareigūnai, kurie paskirs reikiamas teismo medicinos ekspertizes. Jie taip pat atliks tyrimo veiksmus, kad nustatytų nelaimės priežastis.Viena iš versijų, kodėl buvo pašalintas Prigožinas, yra ta, kad Putinas išpildė savo duotą pažadą. Birželio 24 d. per televiziją jis pažadėjo, kad Kremliaus perversmo organizatoriai bus griežtai nubausti! Tokiu būdu jis juos galimai ir nubaudė.

Vygantas Kelertas

“Yra įvairių versijų, įskaitant ir teroristinio išpuolio versiją. Atkreipkite dėmesį: tai įvyko Ukrainos nepriklausomybės dienos išvakarėse. Manau, kad tai ne sutapimas.

Antra, Prigožino buvimo vietą ir judėjimą, įskaitant ir dabartinį, stebėjo Vakarų žvalgybos tarnybos. Buvo atitinkamų užduočių, nes jis kėlė ,,grėsmę” JAV, JK, Prancūzijos ir daugelio kitų Vakarų bloko valstybių nacionaliniam saugumui.

Tyrimas turėtų gana greitai nustatyti tikrąją įvykio priežastį. Sprendžiant iš vaizdo įraše girdimo garso, lėktuvo varikliai veikė iki paskutinės akimirkos.

Tuo pat metu liudininkai teigia, kad girdėjosi du iš eilės sprogimai, dėl kurių buvo nuplėštas sparnas, dar kažkas.

Visi jautriausi ir slapčiausi aspektai buvo susieti su Prigožinu, įskaitant derinimą su valstybinėmis institucijomis, su atitinkamomis tarnybomis, finansavimą ir asmeninius susitarimus su valdžia.”

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!