Patiko? Pasidalinkite!

18 Vokietijos vyriausybės pažadėtų tankų “Leopard 2” buvo pristatyti Ukrainai. Tai pirmadienį pranešė „Der Spiegel“ , remdamasis savo šaltiniais.

Jų duomenimis, praėjus maždaug dviem mėnesiams po Vokietijos valdžios sprendimo Ukrainai skirti 18 tankų Leopard 2, įranga buvo perduota Kijevui. Paskutiniai tankai, anot „Der Spiegel“, išvyko iš Vokietijos praėjusios savaitės pabaigoje ir dabar perduoti Ukrainai. Į karo zoną taip pat atvyko apie 40 pėstininkų kovos mašinų „Marder“. Tačiau Vokietijos vyriausybė, kaip nurodo leidinys, saugumo sumetimais laiko paslaptyje tikslų ginklų tiekimo maršrutą.

Marder

Iš pradžių Vokietija pažadėjo Ukrainai tiekti 14 tankų Leopard 2A6. Tačiau tankų batalionui modelių nepakako (31 tankas), ir Berlynas nusprendė į Kijevą nusiųsti dar keturis vienetus.

Tankai „Leopard“ bus pristatyti į Ukrainą su dideliu ginklų ir atsarginių dalių paketu. Per pastaruosius du mėnesius Bundesveras (Vokietijos ginkluotosios pajėgos) mokė Ukrainos karius valdyti įrangą. Miunsterio kariniame poligone Žemutinėje Saksonijoje.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!