Patiko? Pasidalinkite!

Kijevo policija iškėlė baudžiamąją bylą dėl teroro išpuolio

TV kanalas “112. Ukraina” pranešė, kad jo pastatas Kijeve buvo apšaudytas iš granatsvaidžio. Incidentas ivyko Degtyarevskaja gatvėje maždaug 03:40 vietos laiku (sutampa su Lietuvos laiku). Televizijos kanalo duomenimis, šaudė du žmonės, jie pabėgo iš nusikaltimo vietos.

Niekas nenukentėjo, o pažeistas tik pastato fasadas. Atvykę į incidento vietą policininkai nustatė, kad fasadui buvo padaryta žala ir aptvėrė rajoną.”Tyrimo metu, radome granatų paleidimo vamzdį, kuris bus išsiųstas ekspertizei”, — sakė Kijevo policijos spaudos tarnyba.Policija iškėlė baudžiamąją bylą dėl teroro išpuolio. Visos medžiagos bus perduotos Ukrainos saugumo tarnybai tolesniam tyrimui.

Prieš incidentą kanalas “112. Ukraina” anonsavo  filmą “Kovoje už Ukrainą” (Revealing Ukraine), kurioje Amerikos režisierius Oliveris Stounas ir Ukrainos dokumentinių filmų kūrėjas Igoris Lopatenokas bandė suvokti šalies krizę.

Filmo anonsas anglų kalba:

 

Filmo anonsas rusų kalba:

Dėl šio filmo Oliveris Stounas surengė išskirtinį interviu su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Jie aptarė incidentą Kerčės sąsiauryje. Generalinis prokuroras Jurijus Lucenko pagrasino televizijos kanalui atsakomybe, jei filmas bus parodytas. Be to, “112. Ukraina” pareiškė, kad darbuotojai sulaukia grasinimų ir yra jaučia spaudimą, ir kreipėsi į tarptautines žmogaus teisių organizacijas, Europos Komisiją, ETPA, Europos Tarybos Ministrų komitetą, ES ir JT.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!