Patiko? Pasidalinkite!

Tėvai kaip įprasta, vaikiškų švenčių metu vaikams nupirkdavo vaikiško „šampano, kad anie galėtų vaidinti suaugusius alkoholikus. Lapkritį tokiems tėvams, suduotas stiprus smūgis – uždraustas vaikiškas „šampanas“

Primename, kad alkoholikas yra tas, kuris vartoja alkoholį, o tie kurie nebegali be alkoholio, vadinami – degradavusiais alkoholikais.

Šių metų birželio 6 d. Seimas priimtomis įstatymo pataisomis uždraudė įmonėms, Europos juridiniams asmenims ir jų filialams Lietuvoje gaminti ar parduoti maisto produktus, žaislus ir kitas prekes, skirtas vaikams ir paaugliams, kurių dizainas imituoja alkoholinius gėrimus ar jų tarą.

Naujuoju draudimu siekiama stiprinti vaikų sveikatą, formuojant sveiką gyvenseną ir jos kultūrą, mažinant alkoholinių gėrimų vartojimo įpročio paplitimą.

Tiems tėvams kurie labai trokšta vaikus užauginti alkoholikais nėra ko pergyventi. Vaikai matydami kaip jie vartoją alkoholį, tikrai būs tokie patys ir darys tai užaugę. Vaikai yra tėvų veidrodis ne labai šis įstatymas sureguliuos priežastis, o kova su pasekmėmis yra labai mažai naudinga.

Tik blaivi tauta turi šansą išlikti, o tai kas šiandien padaryta su mūsų tauta yra – apsvaigusios tautos pasekmė.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!