Patiko? Pasidalinkite!

Apsilankiau eilinį kartą parduotuvėje ir į kais krito mineralinio vandens “Borjomi” mineralinio vandens kaina. 1,5 litro butelis kainavo 2 eurus!

Užmuškite mane, bet prie lito tikrai jis kainavo daug mažiau, nes aš tikrai nebūčiau pirkęs mineralinio vandens, kuris kainuoja bemaž 7 litus.

Supykau!

Nutariau “kristi” į “googeli” ir ieškoti tiesos. Radau! pasirodo, kad 1,5 ltr. taroje “Borjomi” pradėta importuoti nesenai į Lietuvą, todėl kainas lyginau su 1 ltr. talpa. Užėjau į barbora.lt Maximos tinklo internetinę parduotuvę, kad sužinoti šiandien dienos kainą. Tokia pat kaina yra ir Rimi, bei IKI. 1 ltr. “Borjomi” vandens butelis šiandien dienai kainuoja 1,54 eur. +10 tara, tai gaunasi 5,30 lito (be taros).

Borjomi 1 ltr 1,54 eur

Mano atmintis šiaip yra labai gera, tik trumpa, todėl nutariau paieškoti tų, anų, laikų kainos, nes esu įsitikinęs, kad tikrai niekada nemokėjau 5 litų už butelį vandens. Kiek pamenu, man 3 litai būdavo labai brangu ir tai leisdavau sau, tik retkarčiais.

Radau kainą litais. 1 ltr. “Borjomi” Maximoje kainavo 3,99 lito. tai gaunasi 1,15 eur. Štai Jums mielieji skaitytojai vienas pavyzdys, kaip niekas “nepabrango”. Butelis vandens pabrango 1,31 lito, arba 39 eur. centų.

Ir dar, aš tebeskaičiuoju dažnai viską litais ir nieko negaliu su savimi padaryti.

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!