Apsilankiau eilinį kartą parduotuvėje ir į kais krito mineralinio vandens “Borjomi” mineralinio vandens kaina. 1,5 litro butelis kainavo 2 eurus!
Užmuškite mane, bet prie lito tikrai jis kainavo daug mažiau, nes aš tikrai nebūčiau pirkęs mineralinio vandens, kuris kainuoja bemaž 7 litus.
Supykau!
Nutariau “kristi” į “googeli” ir ieškoti tiesos. Radau! pasirodo, kad 1,5 ltr. taroje “Borjomi” pradėta importuoti nesenai į Lietuvą, todėl kainas lyginau su 1 ltr. talpa. Užėjau į barbora.lt Maximos tinklo internetinę parduotuvę, kad sužinoti šiandien dienos kainą. Tokia pat kaina yra ir Rimi, bei IKI. 1 ltr. “Borjomi” vandens butelis šiandien dienai kainuoja 1,54 eur. +10 tara, tai gaunasi 5,30 lito (be taros).
Mano atmintis šiaip yra labai gera, tik trumpa, todėl nutariau paieškoti tų, anų, laikų kainos, nes esu įsitikinęs, kad tikrai niekada nemokėjau 5 litų už butelį vandens. Kiek pamenu, man 3 litai būdavo labai brangu ir tai leisdavau sau, tik retkarčiais.
Radau kainą litais. 1 ltr. “Borjomi” Maximoje kainavo 3,99 lito. tai gaunasi 1,15 eur. Štai Jums mielieji skaitytojai vienas pavyzdys, kaip niekas “nepabrango”. Butelis vandens pabrango 1,31 lito, arba 39 eur. centų.
Ir dar, aš tebeskaičiuoju dažnai viską litais ir nieko negaliu su savimi padaryti.
Vaidas Žemaitis
Euro Afera prastumta, Aferiste-ai dar ne uz grotu😒
Skaitau naujienas – šiomis dienomis turtingoje Šveicarijoje kilo skandalas, kai mineralinio buteliukas masinio renginio metu, vyraujant šalyje karščiams, buvo pardavinėjamas už 5 frankus (apie 4,7 euro). Normali mažmeninė kaina apie 2 frankai. Supermarketuose Šveicarijoje yra mineralinio ir po 0,25-0,5 franko.
Tegul Gruzinai ,-skarlatvelai(kvailas pavadinimas)savo “Boržomi” susipila į už…lius ,o aš geriu rusiška “Jesentuki” ir palaikau kaimyniškus santykius su kaimynais.
Ji pilsto Lietuvoje,ir gerai jei naudoja Gruzinu druskas is Jesentukio,o seip tai ir musu Chemikai visai neblogi.Ka nori padaro!O del buteliu tai pasidomekit kur juos gamina..:).Tikras Borzomi tai stiklo butelyje.
Tai kad už 0,5 litro plėšiama 2 eurai, o kartais ir 2,5 euro. Pavyzdžiui, aerouoste. Kažkada, kai prieš 10 metų pirmą kartą ištvažiavau į Europą, tai tada kaina buvo 1,5 euro už 0,5 litro, ir tai man buvo šokas. Dabar jau ir mūsuose kai kur už 0,5 plėšia 2-2,5 euro…
Kvailystė vandens šalyje pirkti vandenį plastiku atskiestą. Pigesnis jis net Tenerifėse, kur visas iš jūros išgaunamas ar importuojamas. Gert rei versmės, šaltinio šulinio ar gerą miesto vandenį. Gruzinai moka parduot. Ar jis nėra išpilstomas Lenkijoje ? Kaip cola ?