Šį kartą kalbinu medžiotoją Ramūną, kuris, kaip pats teigia, medžioja jau nuo dešimties metų. Ramūnas atskleidžia kraupią tiesą apie mūsų miško žvėrių ir žmonių būklę.
Vaidas su medžiotoju Ramūnu apie meškas, vilkus, zuikius ir pasiutusius žmones (video)

Jeigu medziotojai yra kaip sanitarai ir naikina ligotus zveris ir reguliuoja zveriu populiacija i geraja puse, o nenaikina zveris kad patenkinti savo sadistinius zudiko instingtus tai MES UZ TOKIUS MEDZIOTOJUS. Bet ISKYLA kita puse: mes zudome beginklius negalincius apsiginti zveris. Tada TURI BUTI taip kad ir mus zmones PRIVALO medzioti su tokiais ginklai nuo kuriu negaletumem apsisaugoti. Bet naikntu zmones ligotus, pasiutusius, psichus ir idiotus ir reguliuotu zmoniu kieki Zemeje. Taip BUTU LABAI TEISINGA ir Zemeje turi buti pusiausvyra gamtoje. Dabar perkrype i zmoniu issigimima ka ir matome zmoniu bendruomenese. Kas mus sureguliuos ?
Hitlerio šūdo apsiuostei? Tau globalistai darvinistai mizantropai ploja.