Patiko? Pasidalinkite!

VIEŠOJI ĮSTAIGA RESPUBLIKINĖ VILNIAUS PSICHIATRIJOS LIGONINĖ

Adresas: Parko 21, LT-11205 Vilnius

+370 5 267 14 51

El. paštas: psichiatrija@rvp.lt

Nr. 00253

Kreipimasis 2019.06.19

Paskutiniu metu viešoje informacinėje erdvėje, labai dažnai tenka stebėti, mūsų giliu įsitikinimu keistus reiškinius. Šie reiškiniai sklinda iš LR Seimo, o būtent iš vienos ten esančios frakcijos. Nerimą kelia Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai Audronius Ažubalis ir Laurynas Kasčiūnas.

Jie labai dažnai, kone ne kas kas antrą dieną Lietuvai praneša apie jai gręsiančias grėsmes, kurių realiai mūsų giliu įsitikinimu nėra ir neegzistuoja.

Jie mato visur aplinkui grėsmes. Baltarusijos AE jie įžvelgia kaip grėsmę, žiniasklaidos priemonės jiems taip pat kelia grėsmę, reikalauja uždrausti kitų šalių muzikantų atvykimams į Lietuvą, taip pat, Yandex- Taxi veikloje jie įžvelgią nacionalinę grėsmę Lietuvai.

Įdomiau yra tai, kad šie asmenys įžvelgia grėsmę Lietuvai ir animaciniuose filmukuose, todėl juos reikalauja uždrausti rodyti kino teatruose.

Prašome pateikti informaciją, kur ir kaip reiktų kreiptis, dėl šių galimai psichikos sutrikimų turinčių asmenų priverstinio sveikatos patikrinimo.

Visi šių asmenų vieši pranešimai yra visiems viešai prieinami svetainėje http://www.lrs.lt.

Šie asmenys yra ne eiliniai Lietuvos piliečiai, jie atstovauja mus ir priiminėja svarbius Lietuvai įstatymus LR Seime ir užima aukštas pareigas, todėl manome, kad tokiuose postuose turi dirbti nepriekaištingi ir geros sveikatos būklės Seimūnai.

Su pagarba,

Vaidas Lekstutis- Žemaitis

Tel. 8 670 XXXXX

Atsakymą siųsti į el. paštą vaido@inbox.lt

Taip pat išsiųsta rašto kopija su originaliu parašu.


Patiko? Pasidalinkite!