Patiko? Pasidalinkite!

RFK Jr.’s teiginio, kad CDC „priklauso daugiau nei 20 vakcinų patentų“ nagrinėjimas

Iš JAV Ponas Kennedy labai drąsiai teigia, kad CDC priklauso daugiau nei 20 vakcinų patentų, kas sukelia didžiulius ir dar neatskleistus vakcinų saugumo interesų konfliktus.

Donaldas Trampas pasikvietė Robert F. Kennedy Jr. aptarti pono Kennedy vadovavimą vakcinų saugumo komisijai. Žinią apie susitikimą žiniasklaida išplatino plačiai ir su pasipiktinimu.

Vakcinų pramonė ir jų papirkta žiniasklaida nenori, kad būtų atskleista jų korupcija kokiame nors forume, todėl savo pasipiktinimą nukreipė į Trampą ir Kennedy.

Pastebime didžiulį žiniasklaidos susidomėjimą Kennedy ir jo teiginiais apie vakcinų saugumą bei korupciją. Tai yra šaunu, nes jis labai ilgai dalyvavo gyvsidabrio kovoje ir daugiau nei prieš dešimtmetį pradėjo tyrinėti mamų teiginius apie jų vakcinų sužalotus vaikus. Žiniasklaidos susidomėjimas juo iškėlė į paviršių korupciją, kuri buvo iškart atskleista suvokus, jog vakcinų programa žaloja mūsų vaikus.

Viena šios senos informacijos dalis, kuri vėl buvo įtraukta į diskusiją dėl žiniasklaidos dėmesio Kennedy, yra teiginys, kad „CDC priklauso daugiau nei 20 vakcinų patentų“.

Mano domėjimasis vakcinų saugumu ir korupcija prasidėjo iškart po to, kai 2003 m. mano sūnus buvo sužalotas vakcinų. Aš nuolatos girdėdavau šį teiginį šen bei ten nuo tada, kai pradėjau propaguoti šią sritį, tačiau niekada nemačiau šio teiginio įrodymų.

2003 m. UPI reporteris Markas Benjaminas parašė išsamų straipsnį apie vakcinų saugumo interesų konfliktus (COI – conflicts of interests), kurio pavadinimas yra UPI tiria: vakcinų konfliktas (UPI investigates: The vaccine conflict). Mes turime padėkoti Benjaminui už tai, kad jis atkreipė visuomenės dėmesį į CDC Imunizacijos Praktikos Patariamojo Komiteto narių patentus bei interesų konfliktus, įskaitant Dr. Paul Offit, ir už tai, kad uždokumentavo ankstyvuosius, palaipsniui absurdiškėjančius Dr. Offit teiginius. Šiame straipsnyje Dr. Offit tvirtina, kad vakcinų patentų turėjimas, kaip ir gaunamas Merck kompanijos finansavimas bei leidimas jiems pirkti ir platinti gydytojams (medikams) jo knygą, kuri liaupsina vakcinas kaip veiksmingą „šventą vandenėlį“, nekompromituoja jo objektyvumo būnant komiteto nariu, kurio tikslas yra nustatyti kas yra gera ir negera vakcinų praktika:

„Paklausti komiteto nariai atsakė UPI, kad jų potencialūs konfliktai neįtakoja jų sprendimų.“

 „Manau, aš esu toks žmogus apie kokį jūs kalbate“, – pasakė Paulas Offitas, Filadelfijos Vaikų Ligoninės infekcinio skyriaus vadovas, kuris buvo komiteto narys iki praeito mėnesio. Tuo pačiu metu jis įsigijo dar vienas rotoviruso vakcinos akcijas. Merck finansavo Offit tyrimus 13 metų.“

  „Aš esu vakcinos (rotoviruso) patento bendrasavininkas. Jei ši vakcina taptų reguliariai rekomenduojama – aš iš to pasipelnyčiau,“ pasakė Offitas. „Ar peržiūrėdamas saugumo duomenis aš esu šališkas? Šis atsakymas yra labai paprastas: absoliučiai ne.“

 „Ar yra šventas aljansas tarp vakcinas rekomenduojančiųjų ir vakcinų gamintojų? Atsakymas yra ne.“

 „Merck nupirko ir platina Offito knygos „Ką Kiekvienas Iš Tėvų Turi Žinoti Apie Vakcinas“ kopijas Amerikos daktarams. Knygos nustatyta kaina yra $14,95.“

 „Merck Vaccine Division“ džiaugiasi galėdami pristatyti neseniai išleisto leidinio kopiją, Ką Kiekvienas Iš Tėvų Turi Žinoti Apie Vakcinas‘“; – rašoma Mercko laiške, prasidedančiame žodžiais ‚Mielas Daktare‘. „Autoriai sukūrė knygą, kuri atsako į tėvams kylančius klausimus apie vakcinas ir išsklaido kartais viešoje erdvėje pasirodančią dezinformaciją apie jas.“

„Offitas teigia, kad nežino kiek jo knygos kopijų nusipirko Merckas. „Aš to niekaip negaliu kontroliuoti,“ pasakė jis.“

Aš skatinu jus perskaityti visą straipsnį.

Tačiau, CDC vakcinų patentų specifika ir skaičius ten nėra apžvelgiami. Ponas Kennedis pakartojo savo teiginį praeito mėnesio interviu metu su EcoWatch sakydamas, kad „CDC yra farmacijos pramonės dukterinė įmonė. Agentūrai priklauso daugiau nei 20 vakcinų patentų ir ji kasmet nuperka ir parduoda vakcinų už $4,1 milijardų.“ Vėlgi, jokio šaltinio.

Šia sritimi domiuosi pakankamai ilgą laiką, kad žinočiau, jog teiginiai apie vakcinas visuomet turi būti tikrinami po keletą kartų. Kadangi šis teiginys yra labai senas, o ir aš pats jį norėčiau naudoti (jei jis teisingas), todėl nusprendžiau jį patikrinti.

Man pasisekė, kad, kaip vieną iš mano atstovų, aš turiu kolegą autizmo tėvą Mark Blaxill, Intelektinės Nuosavybės ekspertą, kuris dirbo bilijoninėms korporacijoms, padėdamas joms sutvarkyti patentus. Blaxill buvo žmogus, kuris sužinojo, jog HHS, padedant NIH, priklauso visų ŽPV (HPV) vakcinų patentai ir, kad jie gauna pelno procentą už kiekvieną Gardasil ir Cervarix panaudojimą bet kuriame pasaulio kampelyje. Jis publikavo šį svaiginantį ir netikėtą atradimą išsamioje trijų dalių skandalingoje ataskaitoje pavadinimu Licencija Nužudyti? 1 dalis: Kaip Vieša-Asmeninė Partnerystė Pavertė Valdžią Merck kompanijos Gardasil partnere (A License to Kill? Part 1: How A Public-Private Partnership Made the Government Merck’s Gardasil Partner).

Kai susisiekiau su Blaxill, kad paklausti kaip atlikti patentų paiešką, jis mielai sutiko man padėti. Blaxill rado 57-is JAV išduotus patentus, kurių gavėjas buvo CDC. Jūs galite pamatyti paieškų rezultatus čia.

Išsamiai peržiūrėjęs visus patentus aš radau vieną, kuris neatrodė tinkamas vakcinoms, bet greičiau buvo kaip nuoroda straipsniui apie vakcinas pagrįsti. Taigi, beliko kruopščiai išnagrinėti tik 56-is patentus.

Štai ką aš radau: Yra CDC patentai pritaikyti šioms vakcinoms: Gripo, Rotoviruso, Hepatito A, ŽIV, Juodligės, Pasiutligės, Dengo karštinės, Vakarų Nilo Viruso, Grupės A Streptokoko, Pneumokoko, Meningokoko, RSV, Gastroenterito, Japoniško Encefalito, SARS, Rifto Slėnio Karštinės ir Bakterijos chlamydophila pneumoniae.

Yra toks CDC patentas kaip „Nukleino rūgščių vakcinos, skirtos užkirsti kelią flavivirusinei infekcijai“ ir yra pritaikytas vakcinoms: Zikos Viruso, Vakarų Nilo Viruso, Dengo Karštinės, Geltonosios Karštinės, Palm Creek Viruso ir Paramatta‘os Upės Viruso.

CDC taip pat turi kelis patentus įvairiems „skiepams“ atlikti naudojant aerozolinę vakcinų sistemą.

Yra CDC patentas vakcinų kokybės kontrolės procesui, kuriuo yra nustatomas baltymų kiekis gaminant vienavalentes ar daugiavalentes vakcinas, skirtas pardavimui ar bandymams.

Yra CDC patentas vaistų ir vakcinų antiretrovirusinio poveikio vertinimui sukurti.

CDC turi patentus kompanijų, kurios nori išbandyti kvėpavimo takams pritaikytą vakciną ant dirbtinės plaučių sistemos.

Jei vakcinos gamintojas nerimauja dėl galimybės, kad jo vakcinoje gali būti žmogaus rinovirusas, tai CDC turi patentą procesui, kurio metu būtų galima tą užkratą aptikti.

CDC turi patentą tyrimui, kuris padeda vakcinų gamintojams rasti antigenams būdingus antikūnus biologiniame mėginyje.

CDC turi patentą, suteikiantį vakcinų gamintojams metodą, kuriuo yra mažinamas patogeno pakartotinis tinkamumas deoptimizuojant kodonus, pabrėžiant, kad „patogenai su deoptimizuotais kodonais gali būti naudojami susilpnintų vakcinų fenotipiniam stabilumui padidinti“.

Agentūra taip pat turi patentą adjuvantams, skirtiems vakcinoms, kurios naudojamos neišnešiotiems ir mažiems kūdikiams.

Yra CDC patentas, apdraudžiantis vakciną nuo infekcijos, kurią sukelia kiaulienoje aptinkami kaspinuočiai.

Jie netgi turi patentus, kurie apdraudžia vakcinas nuo gyvūnų ligų, įskaitant  Canarypox virusą, Fowlpox virusą, Sealpox virusą, Šunų Gripą ir Beždžionių Vėžį.

Ar tai atrodo kaip visuomenės sveikatos agentūra, teikianti „nepriklausomas“ vakcinų rekomendacijas, ar kaip privati kompanija su įspūdingu akcijų paketu, kuriam būtų galima ieškoti finansavimo galimybių?

CDC yra laikoma nepriklausoma vyriausybės agentūra, teikianti vakcinų rekomendacijas visuomenei ir tik visuomenės labui. Tai yra agentūra, atsakinga už vakcinų saugumo priežiūrą tame dalyvaujant Imunizacijos Saugumo Tarnybai.

Štai kaip minėta Tarnyba aprašo savo darbą:

 ”CDC Imunizacijos Saugumo Tarnyba vaidina svarbų vaidmenį užtikrinant mūsų tautos vakcinų saugumą. Patikima imunizacijos politika, įtakojanti vaikus ir suaugusiuosius JAV, priklauso nuo nuolatinio vakcinų saugumo ir jų veiksmingumo stebėjimo. CDC naudoja daugybę strategijų, kad įvertinti vakcinų saugumą, nustatyti sveikatos sutrikimus, galimai susijusius su vakcinomis ir atlikti tyrimus, kurie padėtų išsiaiškinti ar konkretus sveikatos sutrikimas buvo sukeltas konkrečios vakcinos. CDC taip pat dirba su kitomis federalinės vyriausybės agentūromis bei suinteresuotomis šalimis siekiant nustatyti atitinkamą visuomenės sveikatos reakciją į vakcinų saugumo problemas ir kalbėtis apie vakcinų naudą bei riziką.

Imunizacijos Saugumo Tarnyba reguliariai teikia ataskaitas CDC Patariamąjam Komitetui Imunizacijos Praktikos Klausimais (ACIP) apie vakcinų saugumo stebėjimo rezultatus ir visus nerimą keliančius klausimus. Ši patariamoji grupė rengia rekomenduojamų vakcinų planą vaikams ir suaugusiems JAV. ACIP atsižvelgia į vakcinų saugumą ir efektyvumą prieš pateikiant rekomendacijas dėl vakcinų plano arba keičiant rekomendacijas dėl vakcinų naudojimo.“

Atkreipkite dėmesį, kaip išdidžiai jie teigia, jog atsiskaito ACIP – tai tas pats komitetas, kuriam Paul Offit liūdnai pasitarnavo pareiškęs, kad neva toks atsiskaitymas kažkokiu tai būdu prideda teisėtumo prievolę prie jų darbo ties vakcinų saugumu. Tai tas pats Komitetas, kurį smarkiai sukritikavo Kongresas dėl jų ilgos interesų konfliktų istorijos. CDC internetiniame puslapyje aš niekur negaliu rasti informacijos, kad ši agentūra yra vakcinų gamintojų, kuriems turėtų teikti saugumo priežiūrą, pelno partnerė.

Kennedis labai drąsiai teigia, kad CDC priklauso daugiau nei 20 vakcinų patentų, kurie sukelia didžiulius ir dar neatskleistus vakcinų saugumo interesų konfliktus. Jis puikiai supranta šią problemą.

Ši trumpa CDC priklausančių patentų apžvalga turi būti nuodugniai išnagrinėta, kad būtų galima tiksliai nustatyti kokie yra jų dabartiniai santykiai su vakcinų gamintojais ir kokia yra šių pajamų srautų įtaka vakcinų saugumui. Be to, reikia atidžiai pažvelgti į šiuo metu sprendžiamus CDC ir vakcinų gamintojų finansinius santykius, įskaitant naujų patentų išnaudojimo dėl finansinės naudos galimybę. Tai tik kelios tyrinėjimo kryptys iš šimtų galimų, kurias reikia išnagrinėti ir sužinoti, kodėl vakcinų saugumui turi būti paskirta potenciali RFK komisija.

Nieko nuostabaus, kad vakcinų pramonė (nejuokaukim, CDC tikrai yra vakcinų pramonė) ir jų žiniasklaidos priemonės taip aršiai kovoja, kad tik užkirstų kelią RFK komisijos suformavimui.

Laimei, Ponas Kennedy jau pasakė, kad kovos su šita korupcija prieš mūsų vaikus iki savo paskutinio atodūsio ir, atrodo, mes turim naują prezidentą, kuriam nerūpi kaip jį puola Farma ir pagrindinė žiniasklaida. Vakcinų programoje yra daugiau nei 20 metų senumo dokumentuotų piktnaudžiavimų ir korupcijos, kurie, jei būtų tinkamai išnagrinėti, bent galėtų iššaukti reformas, kurios drastiškai sumažintų šios pramonės pelną.

Vakcinų verslas šiuo metu yra pramonė, verta $30-ies bilijonų per metus. Prie jos prisidedančios organizacijos, tokios kaip Pasaulio Sveikatos Organizacija, ragina dar labiau padidinti investicijas, prognozuodamos, kad iki 2025 m. jų pramonė taps verta $100-o bilijonų per metus. Taigi, yra akivaizdu, jog CDC ir jų verslo partneriams reikia ne tik, kad visuomenė priimtų 69-ias rekomenduojamas vaikų vakcinų dozes, bet, kad ir pradėtų laikyti norma papildomas 100-ą vakcinų dozių, rekomenduojamų pagal naująjį suaugusiųjų skiepų planą ir, dar priedo, kad būtų pasiruošusi savo šeimas paskiepyti papildoma 271-a vakcinų doze, vis dar esančia gamybos/paruošimo stadijoje.

Šis pelno bumas bus neįmanomas, jei korupcija pramonėje ir didžiulė bei neištirta vaikų (dabar ir suaugusiųjų) sveikatai padaryta žala bus paliktos atvirai prieinamos visiems, kad galiausiai pamatytų visi. Tuomet, $30 bilijonų per metus verta pramonė taps tik apie $10 bilijonų verta industrija per metus, su galimų uždirbti pajamų lubomis, nes yra riba to, kiek žmogaus kūnas gali apdoroti.

Mes turime ir toliau spausti D. Trampo administraciją dėl išsamios vakcinų saugumo peržiūros ir reformos, įskaitant visuotinę teisę be prievartos atsisakyti bet kokių vakcinų.

Jei Baltieji Rūmai neignoruos CDC piktnaudžiavimų ir kišimųsi į Amerikos visuomenę, korumpuota vakcinų pramonė gali tiesiog pavirsti popieriniu tigru, o jų žiniasklaida – tiesiog bejėge priekabių ieškotojų minia su megafonu, transliuojančia “bereikšmius garsą bei įniršį”.

Įrodymais pagrįstus mokslinius tyrimus apie vakcinas rasite apsilankę GreenMedInfo.com mokslinių tyrimų puslapyje.

Ginger Taylor, MS yra HealthChoice.org atstovas ir Maine’o Koalicijos dėl Vakcinų Pasirinkimo Direktorius.

Atsakomybės ribos:  Šis straipsnis nėra skirtas suteikti medicininį patarimą, diagnozę ar gydymą.

Vertė Kristina Rudienė


Patiko? Pasidalinkite!