Patiko? Pasidalinkite!

Poligonas – sausumos arba jūros ruožas ir oro erdvė virš jų, skirta ginklams ir kovos technikai bandyti, kariuomenei apmokyti, ginklų veikimo moksliniams tyrimams atlikti.

Poligonai skirstomi į šias kategorijas:
Pagal paskirtį – mokomieji, gamykliniai, moksliniai bandomieji. Pagal bandomųjų priemonių rūšis – artilerijos, aviacijos, raketų, minų, torpedų, automobilių, zenitinis, inžinerijos.

Pagal darbo laiką – laikinieji ir nuolatiniai. Poligono įranga priklauso nuo bandomos technikos tipo, mokymo tikslų, gaminių tipo. Poligonuose įrengiami imitaciniai taikiniai, stebėjimo bokštai, matavimo ir skaičiavimo įranga. Lietuvoje šiuo metu veikia keturi kariuomenės poligonai – Pabradėje, Gaižiūnuose, Kairiuose, Kazlų Rūdoje.

Prisidengdami Koronomis ir Karantinais, parazitai nori mus paversti karinių žaidimų su Rusija ir Baltarusija pladzdarmu. Karo apologetai mus vadins Vatnikais, Asocialais ir valstybės priešais. Parsidavęs “elitas” plaus pinigėlius ir laižys kariniam industriniam kompleksui. Gal dar ir šiltą vietelę NATO struktūrose užsitarnaus.

Bet jie apsiskaičiavo. Užsirovė ant ŽEMAIČIŲ. Jie tikrai nepasiduos ir intrūderiai pasprings savo pačių vėmalais apie saugią ir priklausomą Lietuvą. Žemaičių niekas nepalaužė ir nepalauš. Tai vienintelė tauta Europoje kuri niekada nepasidavė ir nepasiduos.

Tegul Mėlinos Tulpės, Aukšti ir gražūs čiulpikai toliau padlaižiauja Briuselio kopūstams, bet atėję be kvietimo į Šventą mūsų Žemaitiją gaus ko nusipelnę. Tai paskutinis MŪSŲ bastijonas, šalin rankas ir kanopas! Mes už poligoną Turniškėse.

Viktoras Jašinskas


Patiko? Pasidalinkite!