Patiko? Pasidalinkite!

Nuo XIX a. pabaigos XX a. pradžios elektromobiliai buvo kasdienybė ir nekėlė jokių nuostabų, kad jie gali nuriedėti vienu užkrovimu iki 100 ir daugiau kilometrų. Taip taip, iki 100 kilometrų prieš daugiau nei 100 metų.

Antanas Žemaitis nuotrauka.

Tuomet elektromobiliai buvo kasdieninis vaizdas gatvėse. Jie buvo naudojami, netik asmeninėms kelionėms, bet ir krovinių gabenimui. Melas yra tai, kad mums meluojama, kad elektromobiliai yra nepatogūs tuo, kad vienu įkrovimu gali įveikti max. 300km. Antra bėda, nėra kur jo pakrauti.

Antanas Žemaitis nuotrauka.

Nepamirškime, kad šiems vaizdams daugiau nei 100 metų. Užsiduokime sau klausimą; kodėl per daugiau nei 100 metų elektromobiliai buvo tiesiog pamiršti ir, tik nesenai pradėjo jų rinka ir gamyba atsigauti. Negi mūsų žmonės nenorėtų gyventi švaresniuose miestuose?

Antanas Žemaitis nuotrauka.

Atsakymas yra labai aiškus ir konkretus. Pasaulinei banksterių mafijai elektromobiliai yra “peilis po kaklu”. Naftos pramonės žlugimas, sujauktų visą pasaulio ekonomiką ir nusistovėjusias tvarkas.

Antanas Žemaitis nuotrauka.

Nebereiktų kovoti dėl naftos. Vadinasi nebereiktų ir ginklų. Jūs pagalvojate apie kokius pinigus eina kalba? Tai yra be galo didžiuliai pinigai kurie yra daromi iš naftos, karo, farmacijos…

Antanas Žemaitis nuotrauka.

Visos kalbos apie tai, kad kai kuriuose Europos miestuose uždraus vidaus degimo variklius, yra, tik iliuzija tikintiesiems. Realiai, šiandien dienai yra išrastos technologijos, kurių pagalba elektromobilis gali nuvažiuoti 1000 kilometrų ir daugiau, bet pasaulio banksteriams, tai yra savižudybė.

Antanas Žemaitis nuotrauka.

Nafta realiai yra daugelio šių laikų karo priežastis, dėl kurios jau daugiau nei 100 metų vyksta visoje mūsų planetoje. Tikėkimės, kad mums pavyks sulaukti geresnių laikų, kai žmonija pradės sąmoningėti ir supras, kad pinigai nėra valgomi ir sveikata yra nenuperkama.

BV reporteris Giedrius Balčiūnas


Patiko? Pasidalinkite!