Patiko? Pasidalinkite!

“Eurovizijos” konkursą Tel Avive (Izraelis) laimėjo LGBT atstovas iš Olandijos Duncanas Laurencas su daina “Arcade”. Spaudos konferencijos metu dainą dainininkas sunkiai rinko žodžius ir sakė, jog tokios pergalės tikrai nesitikėjo.

Lietuva nustebino pasaulį

Nors Lietuva siuntė taip pat Europietiškų vertybių atstovą, bet šis nesugebėjo ištransliuoti Europai LGBT meilės ir jausmų. Užtad Lietuvos žiūrovai daugiausiai balsų per antrąjį pusfinalį skyrė Latvijai -12, antroje vietoje liko Rusija – 10. Norvegija iš Lietuvos žiūrovų pelnė 8 balsus, Azerbaidžanas – 7, Nyderlandai – 6, Švedija – 5, Šveicarija – 4, Danija – 3, Šiaurės Makedonija – 2, Malta – 1.

Finale Lietuviai padarė tai kas kai kam galėjo sukelti infarktą

Žinodami tai, kad LRT ir kitos žiniasklaidos priemonės yra patapusios rusofobijos skleidimo įrankiais, šį kartą išryškėjo vienas svarbus momentas. Žiūrovai maksimalų balų skaičių – 12 – skyrė Rusijos atstovui Sergejui Lazarevui, tuo tarpu komisija – tik vieną.

Tai įrodo, kad Lietuvos žmonės vis dėlto sugeba atskirti muziką nuo šizofreniško politikavimo. Žinoma, kad Lietuvos komisija labiausiai palaikė ir dvylika taškų skyrė Nyderlandų atstovui Duncanui Laurence‘ui. Žiūrovams jis patiko mažiau – iš jų pelnė septynis taškus.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!