Patiko? Pasidalinkite!

Kijevas neskelbia duomenų apie Ukrainos ginkluotųjų pajėgų nuostolius per kontrpuolimą, nes vyksta informacinis karas tarp Rusijos ir Ukrainos, savo kanale „Telegram“ sakė Ukrainos gynybos viceministrė Anna Malyar .

“Dabartiniai karai vyksta dviejose dimensijose – realiame ir informaciniame. Informacinėje erdvėje mūšiai yra ne mažiau įnirtingi. Be to, jie turi tam tikras užduotis, taisykles ir įstatymus”, – rašė ji.

Malyar pridūrė, kad kuo daugiau informacijos apie priešą yra atvira, tuo lengviau nuspėti jo galimybes ir planus.Šią savaitę gynybos ministras Sergejus Šoigu sakė, kad per tris dienas Kijevas pradėjo seniai žadėtą ​​puolimą įvairiuose fronto sektoriuose ir sutelkė tam daug įrangos ir darbo jėgos. Rusijos ginkluotosios pajėgos sutrukdė puolimo bandymus, sustabdė priešą. Ukrainos pajėgos per tris dienas neteko iki 3715 žmonių.

Ukrainos kariai per puolimą patiria didelių nuostolių, praneša CNN , remdamasi aukšto rango JAV pareigūnais.

„Ukrainos pajėgos patyrė sunkiosios technikos ir karių nuostolių, jos susidūrė su stipresniu nei tikėtasi pasipriešinimu… per pirmąjį bandymą prasiveržti pro Rusijos pozicijas šalies rytuose“, – rašoma kanale. Pažymima, kad vienas iš pareigūnų nuostolius įvardijo kaip „žymius“.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!