Patiko? Pasidalinkite!

Rusijos žvalgyba nusitaikė į Lietuvos prezidento rinkimus. Apie tai  įspėta grėsmių nacionaliniam saugumui ataskaitoje. Jeigu jau teigiame, kad nusitaikė, vadinasi nusitaikė, abejoti neturime teisės. Apie rašė, net „Delfis” ir „15min.lt”.

Tai kaip čia gavosi, nusitaikė, bet nepataikė, ar pataikė, bet ne į tą? O gal tiesiog tai ir yra Rusijos pasirinktas taikinys, kuris pirmame ture laimėjo.

Negi dabar imsime abejoti CŽV-VSD informacija

„Tikėtina, kad artėjant 2019 m. Lietuvos prezidento, Europos Parlamento ir savivaldybių tarybų rinkimams Rusija bandys įgyti didesnės įtakos politiniams ir visuomeniniams procesams Lietuvoje, sieks, kad jai palankios politinės jėgos keltų kandidatus rinkimuose ir turėtų savo atstovus valdžios institucijose“, – rašoma dokumente.

Rusija buvo apkaltinta dėl kišimosi į Jungtinių Valstijų ir Prancūzijos prezidento rinkimus, bet šie kaltinimai subliuško. O šį kartą, VSD kažkodėl nutyli ir nepraneša apie įsilaužimus ir bandymus paveikti rinkimus. Tai Rusija persigalvojo? Ar tiesiog Rusija pasirinko tinkamą kandidatą, kuris tinka abiem pusėm?

VSD niekada neklysta

O gal VSD ataskaita yra tiesiog paistalai, kuriais negalima tikėti? Bet aš kaip laisvos ir nepriklausomos valstybės pilietis, tikiu VSD įžvalgomis ir esu linkęs tikėti, kad Rusija buvo atgrasyta ir priversta persigalvoti.

Ingrida Šimonytę žmonės pasirinko todėl, kad ji drąsi, veržli, mėgsta Metalicą ir yra dosniai finansuojama „Landsbergių” partijos (pati sąžiningiausia partija planetoje). Ji taip pat yra laisva ir nepriklausoma kandidatė, kuri šiek tiek per brangiai Lietuvai pasiskolino pinigų ir pensininkams sumažino pensijas (menkniekis). Užmuškite, netikiu, kad Rusija galėjo tokią sąžiningą kandidatę pasirinkti.


Patiko? Pasidalinkite!