Patiko? Pasidalinkite!

Jau daugelį metų veikia „Plokščios Žemės” draugija, kuriai priklauso ir Lietuviai. Jie teigia, kad visa NASA informacija yra melas ir savo bibline pasaulėžiūra bando suprasti Žemės egzistavimą ir veikimo principus. Jie kategoriškai teigia, kad Žemė yra plokščia.

Šį kartą apie plokščią Žemę kalbėjosi ir „kosmonautas” Kazimieras Juraitis su dar didesniu „plokščios žemės” specialistu (iš esmės klausyti nėra prasmės):

Mieli „Plokščios Žemės” draugijos nariai, tikėtojai ir šiaip sapaliotojai! Ar jums niekada nekilo mintis pakelti galvą ir pažiūrėti į Mėnulį? Pabandykime tai padaryti kartu.

Kad būtų aiškiau, paimkime ir užfiksuokime tai fotoaparatu Nikon coolpix P900. Kokį Mėnulį matote? Plokščią? Jeigu Mėnulis apvalus, kodėl Žemė turėtų būti plokščia?

Žinoma NASA astronautų išėjimas į atvirą kosmosas sakysite yra klastotė, bet mano turima informacija tai buvo filmuota GoPro kamera. 53 ekspedicijoje matosi nufilmuotoje medžiagoje, kad Žemė taip pat apvali.

Taip, taip… jie viską padirbo ir suklastojo, kad mes matytume ją apvalią, o iš tikro ji plokščia, – sakytų „Plokščios Žemės” tikėtojai.

Ir dar. Labai būtų įtikinamas argumentas, nuleidus kojas ant Žemės krašto ir tai nufilmuoti. Ne, negalima, ten nepapulsi, tai saugoma vieta… visas tas žemės kraštas saugomas ir ten papulti neįmanoma, – teigia „Plokščiapročiai”.

Nustokite vartoti smegenų tirpiklius, nes kitu atveju kai susikurs „Kvadratinės Žemės ” draugija pasidarys visiškai nebeaišku, kokioje Žemėje gyvenate.

Šiam kartui tiek žinių iš kosmonautikos mielieji.

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!